Je kúzelný hrnček značky Avent naozaj kúzelný?

jamik
3. júl 2007

Ahojte. Chcela by som sa opytat, ci mate niektora skusenosti s Avent Magic cup. Je naozaj taky kuzelny? 😉
Ja mojho 1/2 rocneho syna zatial plne dojcim, ale pokusam sa mu vo velkych teplach dat aj trochu prevarenej vody. Lenze z flasky pit nechce. Nevie, co s nou robit. Tak som myslela, ze by sme skusili toto. Poradte a podelte sa o skusenosti. Stoji dost koruniek ☹

pralinka25
15. jan 2012

ahojte nema niekto tento hrncek? http://www.avent.sk/products/hrncek-340ml-slamka/ tecie to cez tu slamku myslim ked s tym trasie. pisu ze nie ale nejak nechapem ako je mozne ze by to cez slamku netieklo

lydik
18. apr 2013

Jeej, dievcata, velke dakujem🙂 Som vcera zabludila na tuto temu, precitala a hned utekala kupit malej Magic cup. Dnes z neho pila a nechce ho ani pustit z ruk. Pije sa z neho lahko a ked chce aj si naustok trochu pohryzka. Mala ma 8m a je kojena. Ziadny dudel ani cumel nikdy nechcela. Vzdy sme pitie riesili nakoniec len lyzickou, ale mokre bolo hlavne vsetko okolo. Mame aj obycajnu flasu Babylove s naustkom, ale ten je tvrdy a cez velku dierku vzdy vytieklo viac... malej stale zabehlo. No proste sme dnes objavili Ameriku a dufam, ze to vydrzi.