Je lepšia fľaška Avent alebo Tommee Tippee?

allias20
23. okt 2012

Je tam nejaky rozdiel???? ☹ 😒

suesy
23. okt 2012

My sme používali fľaše od Aventu, prípadne medzitým aj sklené, ale to neviem, aká bola značka.

allias20
autor
23. okt 2012

a este sa chcem spytat, tiez chcem kupit jeden cumlik, lebo neviem, ci mu bude chutit (u nas v rodine nikto necumloval 😅 ) aky je lepsi? taky ten zrezany, alebo ten co je ako bradavka???

ikke
23. okt 2012

nam aventky nezozltli, lebo som rovno kupila tie zlte 😀 su sice drahsie, ale nemaju tam to divne koliecko, co polovica ludi zabuda davat a potom nadavaju, ze im to tecie 😅
a teraz najnovsie su uz aj aventky s tym sirokym cumlom ako prso, takze v tomto je to uz fakt uuuplne jedno 😉

ale pocas tehtoenstva radim to iste co s odsavackou - vyhliadni si, aku chces ale nekupuj. ked bude treba kupit flasku alebo odsavacku, budes vediet co chces a posles partnera kupit alebo objednas cez net 😉

malamargaretka
23. okt 2012

...my sme mali od zaciatku AVENT- prezila hody o podlahu, dlazku, z kocika- vsetko. Nali sme NUK- ta nam praskla pri tretom hode o zem:(... TOMME TIPPEE sme nemali flasu, ale male miskticky- su uzasne, prenosne, prakticke🙂

seva
23. okt 2012

@allias20 ahoj, tomu, ze akykolvek cumlik sa "chova ako bradavka" velmi nedoveruj. to su take reklamne triky, nejde tam o tvar cumlika, ani velkost dierky, proste sposob pitia z cumlika a z prsnika je iny. ak budes flasu pouzivat popri dojceni, skor, ci neskor babatko uprednostni flasu. byt tebou, kedze je to tvoje prve dietatko, a pises, ze by si chcela dojcit, skus si vo volnom case studovat ako spravne dojcit, pozri si techniky dojcenia (napr. aj na: http://dojcenie.wordpress.com/), pozitivne sa nastav, a pripadne sa skontaktuj aj s laktacnou poradkynou, ktora by ti vedela v pripade potreby uistit, ci pomoct. ja som pri prvej dcerke tiez mala nakupene flase "pre kazdy pripad", uplne zbytocne. pri synovi som uz bola mudrejsia - flasu s cumlom nepozna, pije bud z poharika, alebo z flase s naustkom. tak si este uzivaj tehotenstvo, vsetko pekne prajem.

allias20
autor
23. okt 2012

@malamargaretka a avent sklena vydrzi pad na zem??? 😀

malamargaretka
23. okt 2012

@allias20 ...my mame plastovu AVENT a pochybujem ze nejaka sklenena flasa vydrzi pad na zem, ked niektore plastove s tym maju problem 😉

allias20
autor
23. okt 2012

@seva dakujem, uzijem si ho naplno 😀 a aj za radu s tou poradkinkou. ozaj by som sa mala skor sustredit na dojcenie ako na kupu flias. super!!! 😉

dadkav
23. okt 2012

@allias20 Saska je v 31+2, zlozita situacia, preto trosku viac prace okolo, inak teraz sa smejem, hlavne ze sterilizujem, prevaram a pod. a doma mame obrovske plznuce psisko na gauci 😀 , ale uz je to tak 5 mes. a vsetko je ok, inak baby mali urcite pravdu s tym farbenim flasiek, vcera som zacala s mrkvou lyzickou a ta je uz farebna 🙂

mariannkkaa
23. okt 2012

my sme mali tomme tippee ked som zacala uz mat menej mliecka a bolo treba prikrmovat umelym. neviem nakolko je to poodbne satiu z prsnika, ale urcite je pravda to, ze dieta musi sat aby nieco tieklo, samo to neslo. tak som dufala ze sa neodnauci prilis rychlo od prsnika a bude sa snazit este tahat, namiesto uprednostnenia flasky. vydrzali sme sa kojit do roka...

allias20
autor
23. okt 2012

@dadkav 😀 😀 😀 tak to je zaujimave. ale tak hadam havo nie je spinavy, ked ho mate aj na gauci 😅

yoomi
30. nov 2013

@allias20 Ahoj, ja by som ti rad dal do pozornosti YOOMI flasku. Je to velmi ocenovany produkt v zahranici u nas vsak neznami. Voci ostatnym flaskam su najviacsie vyhody:
1) Cumel ako bradavka - nie len tvarom, ale aj mekostou a dokonca pri krmeni je cumel teply a teda velmi prijemny
2) Siroke hrdlo na lahke nalievanie, naberanie a podobne
3) Je z uplne prehliadneho plastu, takze kazdu necistotu by ste hned uvideli
4) sucastou je specialny YOOMI ohrievac, ktory dokaze pripravit mliecko uz za 60 sekund. Nepotrebuje elektriku a preto je to aj nejlepsiou volbou na cestach. Vyhodou je aj to, ze nikdy sa neohrieva cele mlieko vo flaske, ale iba to co prechadza cez specialny cumel a ohrievac vo vnutri flasky (resp. v cumly), takze vsetko nevypite mozete dat naspat do chladnicky.
5) Vdaka ohrievacu uz nebudete mat ziaden problem na prechadzkach/cestach mimo domu a je to aj vyborny pomocnik na nocne krmenie.
My sme flasku pouzivali s odsavanym mlieckom. Pred tym sme skusali velmi vela flasiek, no teraz mame vsetky v sufliku a neviem, ci sa nam podari nejako vyuzit ich.

allias20
autor
1. dec 2013

@yoomi dakujem, ale moje dieta ma uz 9 a pol mesiaca a pije uz z pohara. samozrejme s pomocou, ale flasku uz nepouzivame moc... kazdopadne dakujem za info. pekny den 😉

sonjcka
23. mar 2014

Ahojte a sú flasky tomme tippe sklenené či plastové ?

kocurikova1
8. aug 2014

Ja používam samoohrievaciu Yoomi ked ideme von, alebo necham malu u nasich alebo ockovi na starost. Ked som doma tak kojím.

kocurikova1
8. aug 2014

Zabudla som je jedno ci su sklanené alebo plastové. Kazda ma svoje plus a minus. Doležité je aby boli zdravotne nezavadne. Sklenené by nemali byt farbené a plastové musia byt BPA free.