Je možné mať umelé mlieko Beba na predpis?

3michaela23
5. máj 2020

Ahojte,chcem sa opytat,ci je mozne ziskat umele mlieko na predpis,teda za lacnejsiu sumu?
Nakolko,by som potrebovala jest liek,ktory nie je vhodny pri kojeni.myslite,ze by to bolo mozne s tym umelym?

alojzova
5. máj 2020

@3michaela23 neviem ja dávam malej ties bebu ale nikdy mi lekárka nedala predpis

seahorse27
5. máj 2020

Na predpis su asi len tie specialne mlieka - hypoalergenne alebo proti refluxu a to musi mat dieta diagnozu na papieri. To by potom mohla kazda matka, kde je problem na jej strane s kojenim ziadat o predpis mlieka...takze ja si myslim, ze to nepojde.

romanka_369
5. máj 2020

@3michaela23 na predpis su hypoalergenne mlieka a to musi mat mama alebo otec papier od alergologa ze je alergik😉.. Tam sa potom tusim len polovica plati.. Nepametam si to uz poriadne..

luba41
5. máj 2020

@3michaela23 s väčšinou liekov sa dá dojčiť..príp sú aj ine náhrady..zisti si viacej informácii, nie len info od jedneho lekara..aj tu v laktačnej skupine, ti odporučia z zahranične stránky, kde sú lieky a ich vplyv popísaný..

nana8989
5. máj 2020

Naša mala pila Bebu AR, ale nemala na papieri žiadnu diagnozu a doktorka nám ju do roka predpisovala, potom už sa nedalo. Platila som vždy o polovicu menej ako bez receptu.

kiki9871
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bboossoorka
6. máj 2020

@3michaela23 dá sa v pohode záleží od dr....Ale dajú sa iba arkove hačkovu....nie obyčajná optipro ta sa nedá predpisat

agatha11
8. máj 2020

@romanka_369 presne takto to je. My to mame