Jedálenská stolička pre 5 mesačné bábo

beata90
23. feb 2019

Ahojte, aku jedálensku stoličku odporúčate pre 5 mesačné bábo ? Je veľmi veľa značiek a tipov a vôbec neviem aku vybrat. Hlavne aby bola pohodlná pre bábo Za Vaše názory vopred ďakujem.

bobula46
23. feb 2019

@beata90 nejdem odporúčať presnú značku ale všimni si aby bola pogumovaná látka (vlhcenymi obruskami obehnem stoličku a je čistá) potom ak budeš premiestňovať je super ak má vzadu kolieska, polohovanie pri takom maličkom je asi tiež nutnosť, čiže polohovateľná opierka plus ak sa dajú polohovať aj nohy je tiež super. Pultik aby bol trošku väčší (mne sa malý v sedačke teraz aj hra čiže pokladám mu tam hračky) a my máme aj výškovo nastaviteľnú. Keď papá v kuchyni pri stole tak máme vysoko stoličku a keď je v obývačke a hrá sa v nej je nižšie. Ešte si pozri ako široko sú nohy od seba. Pokiaľ máš menej miesta pozri aby boli bližšie pri sebe, pokiaľ máš viac a plánuješ využiť dlhšie tak s väčším rázvorom kvôli stabilite

anulka1944
23. feb 2019

@beata90
Dobry, tak ja mam tuto a neviem si ju vynachvalit mame ju od cca 5 mesiaca a mame ju dodnes (3 roky) a este aj dlho budeme mat. Vola sa rastuca stolicka a ja by som odporucila iba tuto a to kazdemu 👍🏻👌🏻 Za mna je to 🔝 https://www.modrykonik.sk/market/detske-jedalen...

lavender21
23. feb 2019

@beata90 aj my máme rastúcu ako
@anulka1944 a je úplne super. Teraz má malá 19 mesiacov a sama si tam vie pekne vyliezť a papá s nami pri stole. Ale určite nie je vhodná od 5 mesiacov keďže tam dieťa sedí. Ja by som zo začiatku využívala vajíčko, alebo lehátko a neskôr kúpila túto... Je na dlhé roky...

anulka1944
23. feb 2019

@lavender21
My sme ju vyuzivali od kedy malicky zacal sam sediet 🙂 do vtedy sme mali lehatko z ktoreho sa dalo neskor urobit kresielko az po “stolicku”

anulka1944
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
amieima
23. feb 2019

@beata90 ja sa tiež prikláňam k rastúcej stoličke (zacat pouzivat,keď už dieťa sedí). Kým nesedí,postačí lehátko alebo vajíčko (určite daj pod dieťa podložku,aby si nemusela vajíčko po každom jedení čistiť). Ja som kupovala drahú polohovatelnu stoličku od peg perego a spätne to považujem za vyhodené peniaze.uz by som to spravila tak,ako píšem vyššie a kúpila stoličku,čo odporúčali dámy predomnou

selest
23. feb 2019

Moj maly vo vajicku nechce byt a kresielko nemame. Mame chicco polly magic relax a velmi a sme spokojny aj ked viem ze neskor budeme kupovat inu

emidia
20. mar 2019

@selest Presne nad touto stoličkou rozmýšľame. Je krásna a nahradí aj lehátko. Môžem sa opýtať od akého veku si tam dávala svoje dieťatko?

ysseba
20. mar 2019

My sme mali Peg Perego Prima Pappa Zero. Mojimi kritériami bolo: 1/aby bola umývateľná 2/aby nemala na sebe žiadne infantilné obrázky, predsa bola súčasťou kuchyne a nie detskej izby a dieťaťu je aj tak jedno či sa naje v stoličke s obrázkom či bez 🙂 No a ocenila som aj to, že sa dala dať do ľahu a dokúpila som na ňu hrázdičku - veľmi sa tam synovi páčilo už od bábätka, omnoho viac ako v hojdacom kresielku (hoci princíp ten istý, bez hojdania, ktoré asi nemusel)

lucilaines
20. mar 2019

Ja som mala uplne rovnake kriteria ako @ysseba aj vratane infantilnych obrazkov 😅a skoncila som s PegPerego Siesta. Je trochu drahsia a viem, ze neskor budeme kupovat inu, tak som kupila z bazaru. Neviem si ju vynachvalit, pouzivame uz od ukonceneho stvrteho mesiaca, kedze je polohovatelna. Nechcela som pouzivat vajicko ani lehatko, kedze po prve je vsetko zababrane a po druhe chcela som mat maleho od zaciatku pri stole, aby jedol s nami a budoval si ten zvyk, ze sa papa pri stole.

selest
20. mar 2019

@emidia maleho som tam davala od 5 mesiaca kedze az vtedy sme ju kupili kludne by som dala aj skor, teraz uz ju par tyzdnov pouzivame a je fajn ale musim jej vytknut ze tie hracky su zahkvacene dost vysoko takze malinke babo na ne moze akurat tak pozerat hlavne ak ho das do lahu a tiez ak spustis sedacku nizsie tak hracky ostavaju hore..
Tiez za mna minus ako sa polohuje stolicka tak su tam take dierky kde zapadaju na oboch stranach take cupliky ktore su na moj vkus dost kratke. Sem tam sa mi stalo ze na jednej strane nezapadol ten cutlik a operadlo bolo na krivo, pride mi to aj nie moc bezpecne stale to kontrolujem. A pultik kym nastoknem tak to bohvieako nedrzi, a tiez ze nema kosik na veci ..inak je dobra ale treba si ju ist pozret do obchodu. Ale oproti tym ostatnym hrkalkam co sme my videli je dobra. Kupovali sme ju na zlavu za stovku a viac by som za nu nedala

emidia
20. mar 2019

@selest Dosť si ma zneistila 😀 A to už som mala aj muža nalomeneho 😂 Je niečo lepšie v tejto cenovej kategórii?

selest
20. mar 2019

@emidia neviem ake su tie ostatne toto bola jedina lepsia stolicka co sme videli nazivo aj cena bola prijatelna. Inak nehovorim ze je zla ale niektore veci niesu tak ako by som si ja predstavovala ale moj muz hovori ze ja na vsetkom najdem chybu. Urcite by som nasla chybu aj na tych drachsich a to by ma uz stvalo potom. Inak my ju vyuzivame hodne kedze nemame ohradku tak ked som sama doma maleho tam supnem a vozim so sebou po byte.

emidia
20. mar 2019

@selest Presne toto láka aj mňa. Nechcem kupovať lehátko a ohradku,a v tejto stoličke by som ho mohla voziť po byte vsade so sebou. Pozerala som aj ostatné tipy od Chicca ale buď sa to nedá dať do úplného ľahu alebo si musíš osobitne dokúpiť hradzu s hračkami aj to novorodenecke polstrovanie 😠 a potom si už nad 200€👽

zuzanka1701
30. apr 2019

@anulka1944
Dobrý deň/večer 😉 môžem Vás veľmi pekne poprosiť, napíšete mi, koľko CM meria od zeme po tie drevené madlá (vrátane nich), neviem, či sa mi totiž bude dať zasunúť k stolu. Vopred ďakujem 😊

anulka1944
30. apr 2019

@zuzanka1701
Dobry, nech sa paci .... 70,5 cm 🙂

zuzanka1701
30. apr 2019

@anulka1944
Veľmi pekne ďakujem, super, výška vyhovuje 😉

anulka1944
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anulka1944
30. apr 2019

@zuzanka1701 nie je zac 🙂