Jedlo pre 9 mesačné bábätko

kvetinka0099
21. apr 2015

Ahojte baby , vedely by ste mi poradit , co by som mohla davat babetku papat, je to moje prve a tu mame taku dr. ze mi nic nepovie.davam mu ovocie , zemiak kuracie maso - mrkva alebo cuketa brokolica tak mu to kombinujem aby to mal ine, ryzu papa mrkvov a masom, polievku mi vobec nechce jest a zdasa mi ze je to malo co papa ako keby stale to iste..on chce papat to co mi, a to co mu varim tak to mu nechuti ledva mi to zie velkou namahou.

mimika1973
20. jún 2015

@mimi7473 ahoj, a co jej davas papat? teda co ti nechce papat konkretne? ani zeleninku, masko, ani ovocie, ci jogurtiky? proste tuhu stravu nechce? len tekuté ako mliecko?

kvetinka0099
autor
20. jún 2015

@mimi7473 ahoj netrap sa ani maly mi to nechce jest a uz vobec nie ovocie, a co sa tika mlieka moj pije tiez tolko isto a ma rok, skus jej dat to co varis ty, na stave podusene prsia a ryzu, mne dr povedala ze uz mu mozem davat vsetoo okem kapusty a take, viskusaj take nieco ale nedaj korenie stoho jej nic nebude a dobre sa napapa a nebudes sa trapit ze co jei uvaris.

mimi7473
7. okt 2016

dakujem 🙂 kvetinka0099 a mimika1973 za radu presiel rok a mala stale papka mlieko sem tam palacinka, cestovina ale ani zemiaky ani maso este polievocku si da ale po nej si opyta mlieko :( a v noci este 3x pije mlieko. ☹ Ua sme skusali vsetko ale mlieko je mlieko.