Kašičky značky Alnatura. Aké je vhodné dávkovanie?

kristinka.s
8. nov 2009

Ahojte mamicky, potrebovala by som poradit ohladom davkovania kasiciek z DM - zn. Alnatura.
Na krabicke je to dost "divoko" napisane - vymeriava sa to podla lyziciek a mne sa to nezda. Raz som to skusila a bolo to dost huste a mala to nechcela papat.
Mate s tym niektora skusenosti? poradte prosim. Dakujem!

bendacka
8. nov 2009

Ahoj, ja ich dávam malému tiež a nikdy som ich nezarábala podľa návodu, ale presne ako krupicu. Zarábam ich s prevarenou vodou a dosýpam tak, aby to nebolo riedke ani husté.

manika77
8. nov 2009

aj ja to tak robim kazdemu chuti daco ine,.niekto ma rad huste iny zase riedke 😉

nikollette
8. nov 2009

Tiež sa tým návodom na prípravu riadim iba orientačne.
Podľa oka, aby to bolo tak akurát, ani veľlmi husté, ani riedke 😉
Aj keď, náš kaše teda moc nemusí 😒

katkaking
8. nov 2009

ked je tu uz takato tema, ktora sa tyka kasi z dm, chcem sa opytat, ake su kase alnatura...mam na ne kuponiky, ale nikdy som si netrufla ich kupit, neviem ake su...mozte povedat zo svojich skusenosti? dakujem krasne... 😉

bendacka
8. nov 2009

Ja som začala kupovať práve tieto, dm dosť verím, malému veľmi chutia a mne tiež. Zarábam ich s vodou, nemajú žiadnu chuť, ale aj keď sú chuťovo neutrálne chutia aj 7 ročnej dcére. Sestrin malý ich nejedol, ale on nejedol asi žiadne kašičky. Čo sa týká teda chuti, každé bábo má asi svoje obľúbené a neviem porovnať, že keby sme začali iným druhom či by mu chutili tiež. A kvalita - s výrobkami dm som všeobecne spokojná, fajn kvalita za fajn cenu.
Takže u nás asi takto.

lyongirl
9. nov 2009

návody na kaše už nečítam a zarábam od oka 😉
DM má super výrobky, vrátane kaší, síce som sa ulakomila na Nestlé v akcii v Tescu 2+1 zdarma, ale už nikdy viac a keď sa minú, šup do DM pre tie ich. Sú dobré, kvalitné a dúfam, že mi ich malý bude papať, starší syn ich jedol a veľmi mu chutili...
Celkovo DM má fajn výrobky, spokojnosť veľká!

rovni
9. nov 2009

kočky neviete prečo už nedostať (aspoň u nás) Babylove kašu keksíkovú?obehla som viacero DM a všade len banánová alebo vanilková

karelka
9. nov 2009

...preto ze ti chytraci ich stiahli z predaja,vraj sa nepredavali,ale pritom mam pocit ze aspon 1/2 mamin ich kupovala,aj my sme mali ten problem,maly mi ziadne ine nechce,ked zmizli tak som ich skupila vsade naokolo,rakusko,cesko,ale uz dochadzaju zasoby ☹ a tie nove su dost nechutne...

rovni
9. nov 2009

aj ja od kazdej maminy pocuvam ze Babylove keksikova bola naj,no skoda ☹