Kde zoženiem sklenené strúhadlo?

michaelka
23. aug 2009

Prosím poraďťe mi kde v Bratislave zoženiem sklenené strúhadlo. Ďakujem

elise
23. aug 2009

michaelka myslíš také na jabĺčka?

dzina
23. aug 2009

jééj super otázka práve som nad tým rozmýšľala že či sa to dá zohnať normálne v domácich potrebách?

michaelka
autor
23. aug 2009

Ano myslim na jablcka 🙂
V Tescu a tychto supermarketoch som nic take nanasla... Jedine v znackovom kuchynskom obchode "keramicke struhadlo na cesnak a zazvor" - je to v podstate to iste, len sa to neda umyvat v umyvacke, ale za nehorazne peniaze.
Pozerala som aj internetove predajne a v Cechach ich je kopa...Lenze vacsinou neposielaju na Slovensko.

junovka
23. aug 2009

skus pozriet na mimibazare, alebo na babybazare.

michaelka
autor
23. aug 2009

Tam som nic nenasla :(

suem
23. aug 2009

V domacich potrebach predsa 😉
Videla som ich aj Hypernove, pri sklenenych veciach.

mama.wolfka
23. aug 2009

myslím, že ide o to, aby ovocie nestrácalo vitamíny na tom kovovom ... a pre tento účel by myslím bolo dobré aj strúhadlo plastové 🙂
neskúšala som zohnať, ale myslím, že sú a ani to nebude drahé riešenie 😉

tin007
23. aug 2009

ahojte, tiez som chcela sklenene struhadlo, ale nenasla som. tak som si kupila plastove v kauflande za 1.5 eur 🙂

michaelka
autor
24. aug 2009

Dakujem za rady, skusim tu hypernovu a ked nie tak kupim aj to plastove!

jananinka
24. aug 2009

Ja som mala sklenene struhadlo od mamy a dcerenka mi ho pri kuchynskej inventure treskla o dlazbu a rozletelo sa na milion kuskov 😖

bezaz
25. aug 2009

hojte, u nas v samorine ich maju kopec v domacich potrebach, stoji okolo 4.80.. ak mate niekto zaujem, kupim, nakupovala som aj pre nase baby z temy.. do BA chodim, tak nie je problem 😉

michaelka
autor
25. aug 2009

Tak nakoniec som kupila umelohmotne, sklenene v hypernove uz nemali.
Ale dakujem za rady a Bezaz tebe za ochotu!

lydia22
25. aug 2009

Ahojte u nas v Spiskej som ho nasla v jednej drogerii tak si ho kupim tam,ale myslim ze ho maju aj v domacich potrebach.

crysmile
25. aug 2009

ja som videla ze ho predavaju na mmb