Keď kojíte, aké dávate kaše?

zuzula25
21. jún 2009

ahojte.chcela by som sa vas kojacich mamiciek opytat,ked kojite ake davate kase??len nemliecne??cim to riedite??ja nemam dost mliecka na odstriekanie,tak by som to riedila len prevarenou dojceneckou vodou.robite to tak niektora??davate aj mliecne kase??myslim kupovane 🙂

xaxa
15. apr 2010

latvia,no praveze neviem ci mam mliecka dost.Ked kojim,tak dokaze vytiahnut,ale sama neodsavam,ani odsavacku nemam...Takze ja nechcem robit kasu s UM ale radsej s vodou!Ale dik za radu 😉

bobocka
19. apr 2010

ahojte.moj misko je stale kojeny a tesne pred jeho dokoncenim siesteho mesiaca sme zacali aj s prikrmami.najrv o boli len vecer kasicky.kupila som mu mliecnu ryzovu od nestle.najprv jedol len par lyziciek,potom sa rozpapal.potom som zacala s mrkvou,zemiakom,brokolicou...to papal fajn,tak som potom po dakych dvoch tyzdnoch dala zas kasicku a to nestle mliecnu ryzovu s bananovou prichutou.to mu chutilo. teraz mudavam kasicku len vtedy ak mi normalnu zeleninku nechce jest,alebo ak mu nechuti nieco nove co skusane a nemam nic ine narychlo navarene,tak len rozrobim kasicku vo vode a je.ja si nemyslim,ze tym nieco pokazim.skusala som mu davat kasicku na noc,no budil sa tak ci tak,takze u nas kasicka na dobre spanie nezabrala.stale v noi kojime.niekedy 3x inokedy aj 6x.podla mna mamicky co koja mliecnymi kasickami nic nepokazia.

froto
19. apr 2010

no ja som z toho jelen! mne dr. kazala zacat s kasami, vraj aj s mliecnymi, lebo nemliecne s vodou ju velmi nezasytia
zajtra sa jej na to este spytam, cim ma zase prekvapi..

bobocka
19. apr 2010

froto ved ale mliecne kase sa rozrabaju s vodou a nemliecne s mateskym mliekom alebo umelym 🙂

susik77
19. apr 2010

ahojte, my sme zacali s jahlovou instantnou kasou, davam ju do vody, k tomu pridam trochu ovocnej frutaparya mala zbasti aj 200 g. strasne jej chuti. davam jej to tak 2.5 hod. pred spanim. tesne pred tym ako ide spat uz len nakojim. teraz sme zacali pohankovu, tu tiez spapa ale az tak velmi jej nechuti ako ta jahlova. kupujem ich v zdravej vyzive, znacku nomina.
zarabam ich od oka, zohrejem si vodu, asi na 50 stupnov, prisypavam si kasu, miesam az do pozadovanej konzistencie.

ewana73
29. apr 2010

ahojte,tak my sme boli vcera na poradni a doky nam kazala ,ze uz mame zacat so zeleninkou a na vecer kasu.tak som kupila od nestle ryzovu a zarobila s UM nitrilonom.no taky rev som uz davno nepocula ☹ , kedze nas maly je od narodenia len plne dojceny a odmieta cumel a flasu tak sme mu to skusili lyzickou.ale akonahle ucitil inu chut ako moje mlieko,zacalo ho napinat.to som zvedava ako budeme pokracovat... dnes na obed vyskusam mrkvicku 😅 ..

gloria78
29. apr 2010

ewana - To je skutočne úplne zbytočné až zaťažujúce, dávať kašu od 5 mes. Ja som našim plne dojčeným začala so zeleninou presne vo veku ako je tvoj drobček, ale kašu najskôr od dokonč. 8. mes. Tak rozumiem, že ho chudáčika napínalo.

ewana73
29. apr 2010

no ja tu kasu na vecer asi vynecham a pekne zacneme najprv so zeleninkou a ked si zvykne na ine chute,zacnem davat aj kase. kedze za posledny mesiac pribral "len" 300 gr.asi mu uz moje mliecko nestaci.on v noci aj tak 3-4 krat chce papat a kedze on je taky maly nespavec doky povedala ze teda tu kasu mame vyskusat ci ho viac nezasyti..ale ja si myslim,ze to skor plati na deti ,kt.su na UM od narodenia a nie pre deticky co su plne dojcene,ved zatazit naraz kasou a este aj UM 😝 😝 ..

nufka123
20. júl 2016

Tiez som dlho riesila ake kase dat mojmu 8 mesacnemu kojenemu synovi..., no davat mu kase, ktorych sucastou je UM mi pride ako nonsens, hlavne ked od narodenia robime maximum, aby mal tolko MM kolko potrebuje...lebo je pre neho najlepsie. A tak isto mam problem, ze MM neodstriekam... Kocky, citali ste si niekedy cele zlozenie tu ospevovanych kasi od Nestle? Tiez som ju kupila a po precitani ju urcite nepouzijem. Co sa tyka Hipp nemliecnych kasi, zlozenie sa mi paci viac, no na moj vkus ich existuje velmi malo druhov...chcem ho krmit co najpestrejsie a nie mu davat dookola ryzovu a ovsenu kasu...ja osobne kupujem v bio obchode vlocky ( od ovsenych az po zitne existuju, milion variant), pseno, kukuricnu polentu, pohanku, jacmen, ryzu a z toho mu varim kasicky plus miesam to s ovocim alebo zeleninou alebo jogurtom... Myslim , ze takto dostava vsetky potrbne ziviny. Radsej budem mat neozehlene, ale navarene pre maleho chcem mat stale, to je to najmenej co mozem pre neho spravit 🙂