Kedy a ako ste začali dávať deťom chlieb a pečivo?

monique89
3. jan 2015

Mala ma necelych 7 mesiacov, zatial ziadne zubky, papa bez problemov, uz sme zaviedli aj lepok.

susanne6
3. jan 2015

asi tiež až ked mal nejaký ten zúbok cca 8-9 mesiacov

lusyke
3. jan 2015

Prvy krat sme malej dali ozuzlat korku z chleba este pred prvymi prikrmami asi na 5 mesiacov. Velmi sa jej to pacilo. To zuby este nemala. Kludne skusajte 🙂

zabina27
3. jan 2015

dala som tak po polroku, ozuzlavat korku alebo rozok, zub ma este len zacinajuci, vela toho teda nezje, obcas mu to dam kvoli lepku na hranie, ale aj to tak vyzera 🙂 ozuzlane omrvinky su vsade 🙂

ivetlo
3. jan 2015

Ja som začala po skončenom 6m. Tiež zuby ešte neboli, ale chuť cítila a slinkami to rozložila.

siska53
4. jan 2015

Tak okolo toho 7.m.cca. Kusok rozku a neskor obilne kase..

dollynkaa
4. jan 2015

Baby ja mam 9mesacnu ma uz 8zubob tak mozem jej rozok davat zuzlat ano?bo svokre jej to furt bere ze sa tym zadusi

nika82
4. jan 2015

@dollynkaa niektore deti zuzlu rozok aj skor, ine uz papaju chlebik natrety maslom so sunkou na kocecky nakrajany

rybka1985
4. jan 2015

@dollynkaa jasne ze mozes,moj ma 8 mesiacov a krasne sa s nim zabavi pozuzle a aj kus naozaj spapa,moja mama tiez stresuje ale ved ho nikdy nenechavam sameho ked uz by ozaj nieco...je to tvoje dieta ty musis vediet na co je pripravene

jongopongo
10. jan 2015

Aj my sme zacali davat okolo pol roka, slinami sa jej to celkom rozpustilo, ale som musela kontrolovat, ebo nasa si vedela napchat do ust koolko sa jej zmestilo 🙂)

didi51100
11. jan 2015

tiez sme zacali chlebovou korkou, ked mal maly 5 a pol mesiaca. spociatku len tak ozuzlaval, prve zubky mu vysli, ked mal pol roka. chlebik s maslom alebo inou natierkou sme dali az neskorsie, tusim okolo 9 mesiacov.

bambola82
11. jan 2015

Ahoj...nasa ma 7 a pol mesiaca a uz vyse tyzdna jej davam pol chlebika s maslom a niekedy prid aj kur.sunku...velmi jej to chuti...keby to bolo na nej,tak zje aj cely chlebik 😀