Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Kedy je možné podávať takýto detský čajík?

sunnyebby
14. máj 2016

🙂

zuzanaete
14. máj 2016

Granulovany najlepsie nikdy. Sypany uz je lepsia volba, asi tak od prikrmov. Ale najlepsia je aj tak cista voda.

evittam
14. máj 2016

@sunnyebby Normálny sypaný, prípadne "sáčkový" - napríklad feniklový kľudne od týždňa veku bábätka. Prípadne čistá voda. 😉

petulda333
14. máj 2016

Ja mojemu davam sypany alebo vo vrecusku od 5mes.ale len raz za tyzden,inak ma cistu vodu

pribinak
14. máj 2016

V DM-ke aj v lekarni je dobry vyber detských sypanych cajikov

lauricka
14. máj 2016

neviem, nejak nepotrebujeme detsky cajik. Ak by som ho chcela robit, tak si kupim nejaky kvalitny cajik pre deti, v bio kvalite. Granulovy je zbytocne s cukrom. Malym babatkam do pol roka je to zbytocne uplne, podla mna. Dokonca tie feniklove zazraky niektorym babatkam vobec nesedia, naopak, nerobia im dobre. Tak ak ma vase dieta nejake problemy a chcete mu davat fenikel, vyskusajte, iba tak sa dozviete, ci mu to nejako pomaha.

siska53
14. máj 2016

Nejak sme caje nedavali,kedze boli dojceni a nasledne radsej len cistu vodu.
Ked sme aj neskor skusali,tak dlh velmi nechceli. Len obcas. Teraz skor caj vypiju,lenze uz su skolkari.

Ja by som aj do 2rokov nedavala a radsej sackovy ci sypany,lebo granulovane su zbytocne sladke.

kvetulienka253
14. máj 2016

Moj syn pije cajik od 7.mesiaca a ma velmi rad. Kupujem mu vsak zasadne bylinkove v lekarni od Apotheke. Tym bio v drogerii a supermarketoch neverim

lusyke
14. máj 2016

Nam doktorka odporucala caje vobec nedavat. Babatka ho nepotrebuju. Hlavne tie ktore su dojcene. Staci cista voda. Nasej som prvy caj dala okolo 9. mesiaca. Teraz ma 3 roky a caj jej vobec nesladim. Ale na caj ma chut iba obcas, radsej si pyta mineralku alebo cistu vodu.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli