Kedy začať s hrnčekmi s náustkom?

maminasr
13. júl 2008

ahojte chcela som sa takto informovat na vase nazory kedy asi tak zacat s naustkami.lebo kupili sme avent kuzelny hrncek a tak je naustok od 6 mesiaca a maly moj ma 11 mes ale akosi s toho nechce pit.vie to ale nechce...

kitty68
13. júl 2008

my uz js zacali ted a moc se ji to libi 🙂

kitty68
13. júl 2008

jo ale mame hrnicek co se muze pouzivat od 4mesicu
😉

maminasr
autor
13. júl 2008

no ja som obcas z neho az zufala aj mi radili ze ved mu nedaj z cumla on ked bude smedny tak sa napije aj zo sosacika ale to sa neda on radsej nebude pit.da si tak 30ml a koniec...ende

anielik
13. júl 2008

mamina, on vie sam kedy ho bude chciet

my smezacali v 8mich mesiacoch pit odstavenu stavu cez naustok a krasne pil ale caj alebo vodu ani za ten svet. Teraz som mu ho dala tento tyzden a pije z toho uplne ako keby nikdy nic insie ani nemal 😉

lapagerie
13. júl 2008

my začaly s pítkem asi v 7 měsících, ale protože malá byla od narození přikrmovaná UV, je zvyklá na savičku, tak z pítka není nadšená. Hodně to teče, tak se zalyká, ale už si celkem zvykla. Máme to první bílé od Aventu.

denisocka
13. júl 2008

náš malý je na MM a nič nechce ani z flaše,ani z avent magic ani z tommee tippee pohárika.už mám doma peknu zbierku a on sa len jeduje ked to vidí,pitie nehrozí 😒

ja0
13. júl 2008

ja do maleho dostanem najviac 15 ml vody, aj to lyzickou. Je to hruuza, lebo ked sme vonku, tak je to dost problem.

junovka
13. júl 2008

...my sme zatial stale len na cumliku z flasky, nakolko moja Nely nechce ani vidiet naustok-ZIADNY!!!!! 😠

lenca13
13. júl 2008

Tak nasa Timka pije caj z toho Avent hrnceka,mlieko pije z flase na ktorej ma cumel a vie uz tahat aj cez slamku tak sme kupili flasu so slamkou maju je v dm za 120 sk a je uplne super 😉
Ale ked vidi ze ta starsia ma flasu s kubika play tak aj ona ju musi mat a napije sa z tej 😉

anicka1234
13. júl 2008

my dojcime, a ucit sme sa zacali pit z avent hrnceka od ukonceneho 6 mesiaca..a ucili sme sa to dva mesiaca. nechcel pit ani z hrnceka, ani z flasky...ale naucil sa 🙂

lenca13
13. júl 2008

Inak my sa este dojcime ale uz len v noci 😉

elize
13. júl 2008

my skusame teraz. Maxik si myslel, ze ma novu hracku 😀 no to bolo potopy 😀 stale sa trosku trapime, ale snad na to pride coskoro

maminasr
autor
16. júl 2008

no maj troska zacina ale akosi ho to dlho nebavi aj tak nakoniec musime dat z flasky pretoze place od smedu---

pietra
16. júl 2008

mne mala z avent hrnceku tiez nechce pit, ale urcite to vie, lebo som jej tam skusila dat UM a to bez problemov z neho vypila. Skusila som este mnoho dalsich roznych naustkov, cumle na flase (tiez rozne) a nakoniec sme uspeli az s takym cumlovitym sosacikom od lovi a z toho pekne pije