Kedy začať s príkrmami?

zaneta222
2. jún 2011

Ahojte chcela by som sa spýtať môj synček bude mať 22.6. 5 mesiačikov chcem sa opýtať kedy ste začali s príkrmom či už môžem alebo je to skoro. kojím ho v noci aj 5 krát a cez den každú 1,5h. cez den ani spávať moc nechce a spáva tak nekludne že sa stále budí. ďakujem

novan
2. jún 2011

Ahoj 🙂
ja som začala s príkrmami akurát tento týždeň, čiže od pol roka. Moja bola doteraz plne kojená a nechcela som začínať skoro, načo aj, podľa mňa pri kojených deťoch netreba skôr, stačí ked má 6mes. (môj názor) ale poznám baby ktoré taktiež plne koja a začali s príkrmami už v 4roch mesiacoch, je to ale zbytočne skoro si mylsým ja. A ako prvé som jej dala 3-4lyžičky mrkvičky 🙂

zaneta222
autor
3. jún 2011

no aj môj malý je plne kojený ale myslím si že má málo mliečka ale počkám aj ja ešte ďakujem za názor 🙂 🙂

janka0007
3. jún 2011

ahoj,no ja som zacala prikrmovat,ked mala uz skoro 7 mesiacov,tiez som plne kojila,a mala priberala pekne tak naco skor.Tiez som dala najprv len par lyziciek mrkvy.

annaopialova
3. jún 2011

ahoj zany pisu dojcene po polroku nedojcene skor ak chces skusit ta mu trocha na pare mrkvicky daj a uvidis ci mu to chuti alebo nie lebo cakaj ze ked zacnes z prikrmami ni vzdy mu to bude chutit ale hlavu si nelam recepty najdes aj v casopise mama a ja ono je vela pricin preco spinka nekludne skus mu brusko mastit pupikom potom si pekne poprdka mozno zle spinka ze ma zastavene vetriky