Kojenecká flaša od Mam. Ako v nej meriate objem?

zuza.m
23. dec 2008

ahojte baby, chcem sa opytat ako do nej zarabate mliečko??je tam dost neuplna stupnica v mililitroch.tak že sa podla toho vobec neda odmerat množstvo vody.a z druhej strany ešte jedna sttupnica čisiel.myslela som si že sa to zvyšuje po tych 30ml a čisla udavaju počet odmeriek ale asi to nieje tak.teras si musim vodu merat v druhej flaške a potom prelievat čo dost zdržuje.vy to ako riešite???alebo par mililitrov hore dole nieje podstatne???

jaja32
9. jún 2010

@zuzanale ďakujem, musí urobiť prieskum. Aký je cumel babylov, je úplne hladký? Malá mi nechce žiaden hladký dať do pusinky. Mam cumel má v strede ešte niečo ako "protišmykový materiál"🙂. My sme to tak s manželom nazvali🙂 Pýtala som sa aj v DM, či sa nedá objednať lyžička mam, vraj nie.... Skúsim možno niektoré lekárne.

kejtty
9. jún 2010

No ja som prave ze nenasla ani v Dmku ani v lekarni tie snurky. Alebo som zle pozerala 🙂

jaja32
9. jún 2010

@kejtty skús sa aj opýtať? V lekárňach to majú niekedy len pod pultom

kejtty
9. jún 2010

jaja23, no vidis to ma ani nenapadlo, vdaka za radu 🙂

zuzanale
9. jún 2010

@jaja32 ja myslím tie babylove ukludňujúce nie na fľašu 😅

@kejtty tesco ich mávalo ale teraz menili sortiment tak neviem či ešte 😕 a v lekárňach budú mať určite alebo skús ak v KE carefour tam by mohli mať 😉

jaja32
9. jún 2010

@zuzanale tiež som myslela na ukludňujúce

zuzanale
9. jún 2010

@jaja32 hm tak babylove sú hladké ale ja som mam ešte "protišmikové ešte nevidela 😕 to tam je niečo také ako na tých na fľaši???

terra2
9. jún 2010

ja som isty cas skusala Mam - bola dobra, len ten spodok sa casom uz nedal zasroubovat napevno, tak sme ju vyhodili.

jaja32
10. jún 2010

@zuzanale sú hladké, presvitné a v strede majú taký pásik z matného materiálu. Niečo podobné ako cumeľ na fľaši.

zuzanale
10. jún 2010

@jaja32 hm tak take som ešte nevidela 😕 tie DMkove majú také akoby spevňujúce pásiky ktoré kopírujú tvar cumla ale z vnútra ..

tulip_an
10. júl 2010

ahojte,
chcela by som sa opytat, kedze flase MAM maju zo spodu otvory, je mozne ich zohrievat spolu s mlieckom vo vode?

stanusa
12. júl 2010

@tulip_an bez problemov - ja som aj chladila aj zohrievala vo vode, je tam este jedna vrstva a ta brani tomu, aby sa voda zvonku dostala dovnutra flase a aby ani mliecko nevytieklo
inac som bola s nimi velmi spokojna 🙂

adika23
12. júl 2010

@tulip_an pravdaže dá sa chladit i zohrievat boli sm velmi spokojný s touto flastickou a to umývanie je takisto super 🙂
dokonca máme ešte jednu ružovu nerozbalenu uplne novu a nasa už má 15mes. od 8nepoužívame takže ak by ste mali záujem onu tak sa ozvite.. 🙂 🙂