Kojený zje pekne príkrm ale stále pýta aj mm

3m3chaela
9. dec 2018

Ahojte mamicky, chcem sa podelit o skusenost, ci to nema niekto podobne. Maly je na MM no od ukonceneho 5. Mesiaca mame prikrmy, papa uz zeleninku s maskom a ovocie cize 2 prikrmy za den, co ale ma trapi, ze nemame co sa kojenia tyka ziadny rezim on si vie vypytat do obeda prso aj 3-4 krat a vecer po olovrante to iste..myslela som ze prikrm ho viac zasyti a to podotykam ze on toho zje strasne vela, bez problemov aj 220 ml zeleninoveho prikrmu niekedy aj viac. Memontalne ma 6,5 m a 7450 g..neverila som tomu ze MM moze byt slabe ale zacinam o tom vazne pochybovat🤷🏼‍♀️

pribinak
9. dec 2018

@3m3chaela ale on mozno pýta aj od smädu, alebo sa chce len tak maznat a citit tvoje teplo a vôňu, ... ved dojcenie nie je len o hlade, je to aj fyzicky kontakt medzi matkou a dietatom

3m3chaela
autor
9. dec 2018

@pribinak pije aj vodicku a toto ze kojenie nieje len o hlade Viem, mamila to pise na kazdej jednej otazke, tym som sa riadila prvych 5 mesiacov a teraz ho neviem z toho prsnika dostat..zakazdym ked sa buchne alebo je mrzuty automaticky ide na prsnik, a kedze uz Rastieme rada by som to nejak obmedzila, no ale nie vzdy som si ista ci skutocne nieje hladny

pribinak
9. dec 2018

@3m3chaela ale ved to je najlepsi ukľudnovak - prsník. Maminy co nedojcia sa niekedy inak unavia, kym ukľudnia babatko. Ty das prsník a mas to
Toto robil aj moj syn a muz sa smial, ze vsak co chcem, ze je to chlap a vie co je dobre ;)

3m3chaela
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
3m3chaela
autor
9. dec 2018

@pribinak no tak snad ked si v dvoch rokoch buchne koleno nezacne ma vonku vyzliekat😃

liliana2222
9. dec 2018

@3m3chaela neboj,aj moj bol taký strašne často na pesničku,za chvíľu ma 9mesiacov a okrem raňajok a večere sa koho už len keď zaspáva.

pininka
9. dec 2018

@3m3chaela myslím že je to skôr o tom že chce byť pri tebe ako o reálnom pití. Naše deti napr keď zjedli príkrm, mlieko už nechceli, až tak po hodinke keď išli spať.

lindusss2016
9. dec 2018

Ale 6,5 m je este velmi malinke babo, tak napr.moj bol v tomto veku takmer vylucne na mm. Je to uplne normalne spravanie, co robi. Ale ak si to nezelas, tak mu davaj viac jedla a dojci len na uspavanie napr., aj ked ja si myslim, ze to je na jeho traviaci trakt este velka zataz. Na druhej strane nevidim absolutne nic zle na tom, ak si dvojrocne decko buchne koleno a matka ho na upokojenie nakoji

siska53
9. dec 2018

@3m3chaela dovtedy ho to prejde,kamoskin sa tiez utisoval tak,ale určite nie v 2r. Nemas slabe mlieko,len je lahsie stravitelne a navyse uplne suhlasim s tym, co napisala pribinak.

3m3chaela
autor
10. dec 2018

@lindusss2016 nejde o to ze si nezelam ho kojit, keby nechcem tak stym seknem. Na odporucanie pediatricky sme zacali skor s prikrmom t.j. Od ukonceneho 5m. Ide o to ze on zje neskutocne mnozstvo prikrmu, do toho sa pyta este na prsnik a potom grcka hrozne, a prave to je to, ze nechcem zatazovat jeho traviaci trakt, pretoze vsimam ze kombinacia prikrm a MM za sebou mu nerobi dobre. No posledne dva dni som mu davala prikrm dovtedy, dokedy chcel a zatial to vyzera lepsie.Ja mu dam prsnik vzdy ako si pyta len vidim ze mu to na travenie nerobi dobre. A ten moj zartik s dvojrocnym dietatom ktore Si vypyta vonku prsnik je snad vec nazoru...

lucyluv
21. dec 2018

@3m3chaela ja by som sa pozrela skor na tie prikrmy, ci nie su prilis tazke, prekombinovane pre tak maly vek. S pitim MM nevidim problem

3m3chaela
autor
21. dec 2018

@lucyluv nie su prekombinovane ma uplne jednoduche ziadne kraviny mu nedavam😃 ale uz mame po probleme on je naozaj hlados zacala som mu davat viac a je toho ze hodne vela a je spokojny..ma 6 m a uz stvornozkuje a vytahuje sa do stoja je strasne zivy, ocividne to vsetko aj velmi rychlo spotrebuje🤷🏼‍♀️

lucyluv
21. dec 2018

@3m3chaela tak potom je to proste sikovnicek 🙂 moja 17m ma 7,9kg :D