Používame cookies. Viac informácií tu. OK
anjelicek26
1. jan 2012

@marcy30 - do 2,5 roka je to cca. pol litra mliecnej davky denne. Co moze byt 150ml jogurtu (zodpoveda 250ml mliecnej davky), kusok syra, masla a to ranne kojenie. Nemusis siahat po umelom. Raz za cas kasu, puding, palacinky, zakysanku, uplne staci. Ja varim na striedacku ryzove a sojove mlieko 🙂 Chuti im to.

raffaella
1. jan 2012

Skusala si aj priamo Sunar? Lebo moja mala sice pije HIPP, lebo je to okrem Babylove jedine Bio mliecko, ale Sunar podla mojho okolia chuti kazdemu dietatku, lebo je najmenej umely, chuti vyyborne.

heni79
2. jan 2012

Pol litra denne.
A skúsila si kravské, plnotučné?

sampo
2. jan 2012

vraj pol litra... inak ten sunar fakt skus, to je jedine mlieko, ktore som ochotna po malej dopit 🙂 a podobne chuti aj hami 🙂

abbie
3. jan 2012

na obed uz vobec nie je treba mlieko, staci len pred spanim ako pises 😉

bambibam
6. jan 2012

Naša mlieko nechce, ale mliečnu polievku,syr,tvaroh,a hocičo iné mliečne zje,takže cez deň má vždy v jedálničku zaradené niečo mliečne - večer zvykne krupicu,puding - doma varený....alebo jej spravím kašu ,slivkovú,alebo marhulovú ktorá sa mieša do sunaru. Samotné mlieko Sunar vypije len pospánku tak okolo 3-4hodine ráno max 140 ml.

yvetulka
6. jan 2012

normy su na vsetko, ale kazde dieta je ine, ja osobne nie som zastancom kravskeho mlieka, to je iba pre teliatka, pokial mu chuti tvoje a ty s tym nemas problem, rano si myslim, je v pohode. dieta si uz samo pyta, ci chce jogurt, syr alebo podobnev tom veku, nechaj to na dieta a nepozeraj na normy, tie patria do komunizmu 🙂

irsina83
6. jan 2012

moja vypije moje mateske vecer 160 ml a rano 120ml ale kravske jej nedavam vobec...podla mna nieje natolko zdrave aby som jej ho dala pit...ale zas dam malej aj jogurtik a aj do vareneho jedla ale iba malo lebo jej byvalo tazko od zaludka a nestavene zvysky vygrckala...ale syr a obycajne maslo mame radi 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli