Koľko tekutín potrebuje 6 mesačné dieťa?

lusia222
25. apr 2013

Ahojte,chcem sa opytat kedy ste davali detickam pit ked ste im davali prikrm,prd alebo po papani? Ja dam malej napr.vecer kasicku a ked jej chcem dat este MM aby sa napila uz nechce.Tak skusam po lyzickach ale vypluva to.No a ked jej dam pit pred papanim neustriehnem kedy ma dost prdneho mliecka aby sa nenapila vela a potom nechcela papat prikrm.Kolko vlastne potrebuje tekutiny pri prikrme 6 mesacne dieta?

prasiatko30
25. apr 2013

@lusia222 nedavaj to hned jedno za druhym najprv jej daj kasu a potom po hodinke - okup, prebal priprav na spanie a potom jej das mlieko -naraz je to na nu asi velmi vel uvedom si ze zaludok 6m dietata je dost malicky

lusia222
autor
25. apr 2013

@prasiatko30 no a nebude smadna ked jej dam len tu kasu a nedam jej napit?

xlucia
25. apr 2013

@lusia222 keby bola smadna, tak sa napije ked jej nukas, logicke nie?

lusia222
autor
25. apr 2013

@xlucia ja si to skor vysvetlujem tym ze uz maplne brusko tak nechce pit,ci?

xlucia
25. apr 2013

@lusia222 zdrave smadne dieta sa napije, nemaj obavy

prasiatko30
25. apr 2013

@lusia222 vsak ale prave preto ti hovorim ze tu kasu jej nedavaj tesne pred ulozenim do postele tak hodinu pred zacatim nicneho ritualu jej das kasu potom este ju trosku zabavis, okupes, prezlecies a tesne pred ulozenim do postele das mlieko

lusia222
autor
25. apr 2013

@prasiatko30 ved ano,kasu nema tesne pred spanim.ale aj tak som myslela ze ked papa tuhu stravu mohla by to aj zapit.

prasiatko30
25. apr 2013

@lusia222 tak jej skus ponuknut vodu cistu ale mlieeko je pre nu predsa ako strava to naplni tiez este dost

prasiatko30
25. apr 2013

@lusia222 inaksie zbytocne sa trapis tak ako povedala jedna kocka predo mnou ak ti nepije tak asi nepotrebuje klidek

lucia006
26. apr 2013

@lusia222 ja mam 6mes,synceka ten zapije aj kasu hned, aj mlieko aj prikrmy vzdy chce cajik povsetkom vypije denne asi 3 flase dvojdecove 😉

lusia222
autor
26. apr 2013

@lucia006 mne nechce po prikrme ani mlieko ani caj.a o vode uz ani nehovorim.asi fakt neni smadna. 🙂

novamamima
9. máj 2013

Je to ozaj tak, že keď je dieťa smädné vypije aj vodičku? Ja synčeka stále dojčím a prikrmujem zeleninou už aj ovocím ale nechce ani čaj ani vodu. Keď mu dám fľašu hrá sa s cumlom a celý je potom mokrý, a lyžičkou max. tak 5 malých detských lyžičiek potom už všetko vypľúva.