Krupica na večeru.

davidko7
30. dec 2008

baby,nevadi,ak davam každy večer krupičnu kašu?Maly to miluje...

kvietocek7
20. máj 2013

@deniska2 ahoj,ved to ju od kase zapeka, mne sa vidi ze to je dost skoro na kase a aj ked tak aspon kazdy druhy den. A uz mate prikrmy zacate?a ked ju naozaj velmi zapeka tak harmancekovy caj alebo probiotika BioGaia

deniska2
20. máj 2013

@kvietocek7 Ano už ju prikrmujem od ukončenia 4 mesiaca.Dr.mi poradil aby som juu už od 4 mesiaca prikrmovala papa všetko od zeleninky zajtra ukonči 5 mesiac 🙂 a stolicu má tvrdu aj dnes mala tvrdu a po obede už kašovitu ale nič ju nebolí 😒

googlinqa
20. máj 2013

pre take babatko je najlepsie mliecko, na krupicu ma mesiac-dva cas, ale to len ochutna, v ramci imunologickeho okna, inak ja svojej krupicu este nedavam, ma 8 mesiacikov, na take dobroty ma este cas a mimochodom su z toho deticky obezne zbytocne, potrebuju ovocie, zeleninku, masko a mliecko to je zaklad a prevencia spominanej obezity

sofia2008
20. máj 2013

Ja som zacala davat malej krupicu od 2 rokov, dovtedy dostavala na veceru zeleninove kase, ktore podla mna obsahuju plno vitaminov, mixovala som zeleninu + zemiaky, krupica neobsahuje ziadne vitaminy, ktore dieta potrebuje, len sa z nej pribera a nic viac..

kvietocek7
20. máj 2013

@deniska2 tak ak urcite by bolo dobre kase vymenit za zeleninku ako pise @sofia2008. Teda ak sa chcete vyhnut problemom so stolicou. U takychto deticiek ide len o upravu jedalnicka.