Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kto dokrmuje zo zdravotných dôvodov?

bridgetjonesova
10. jan 2013

Ahojte mam zlcnikovu dietu a malemu zrejme moje mlieko nestaci...chcem sa spytat cim dokrmujete ak dokrmujete. Mam 2mesacneho syna. Chcela by som vediet aj ako ste z dokrmovanim zacinali, teda kolko mlieka a popritom kolko ste kojili. Ako ste zistili co je vhodne. Dakujem za kazdu radu.

cacika
10. jan 2013

ahoj, no nemyslim si ze diéta matky je dovodom k dokrmovaniu. mlieko sa ti tvori rovnako kvalitne ako pri klasickej strave. podla coho usudzujes ze mu mliecko nestaci? nepribera? alebo necika? alebo je nespokojny?

brumka
10. jan 2013

ahoj, tiez si myslym ze to nieje dovod na dokrmovanie, ved treba hlavne vela pit aspon 3litre vody/tekutin a prijimat vitaminy aspon vtabkletkovej podobe keby v tych potravinach nebol dostatok. mliecko sa tvori podla potreby babatka, ako casto prikladas

xlucia
10. jan 2013

@bridgetjonesova zlcnikova dieta nie je dovod na UM

bridgetjonesova
autor
10. jan 2013

@cacika
@brumka
@xlucia no pri prvom zachvate som bola na vode 1 den druhy den uz suchar a potom som si zaradila jedlo...vcera som ho mala opat...a bolo mi odporucane aspon 3 dni voda ,suchar nic viac...no predtym ked som to mala maly zacal byt nervozny a chcel pit kazdu hodinu, no malo bolo...inak pije kazde tri hodiny...bojim sa ze sa to zopakuje a pri razantnejsom hladovani bude vyzadovat viac...preto chcem aj prikrmt ale neviem ako na to.

brumka
10. jan 2013

no ono to mozu byt al laktacne krizy, ved babo je este male a vvela krat moze vymyslat alebo mat aj iny problem ze chce byt viac na tebe, mam obrovske skusenosti 🙂

xlucia
10. jan 2013

@bridgetjonesova v tom pripade bud nakojis a pokusis sa odhadnut mnozstvo UM, alebo jeden krat nakojisz oboch prs a dalsi krat das len UM. podla toho co ti lepsie vyhovuje

bridgetjonesova
autor
10. jan 2013

@xlucia asi som to mala inak vysvetlit ale tak ako pises takuto nejaku pomoc hladam ako na to...nikdy som neprikrmovala, prveho som kojila skoro dva roky ...cisto kojila...ale zasa teraz nechcem zanedbat vyzivu ak ja nic nemozem jest... v tom mlieku sa to iste odrazi a bojim sa hoci si davam umele vitaminy ze to mlieko nepokryje cez to nejedenie vsetko co maly potrebuje

jaruska8
10. jan 2013

@bridgetjonesova Podľa mňa, pokaľ sa tvorí a malý pije, tak zopár dní sa dá prežiť. Ono, to bábo si zoberie zo zásob vitamínv z teba, teba vysaje. 😉 Kamoška mala tiež problémy zo žlčníkom, tiež diétovala, dokonca bola aj na operácii a kojila celý čas, neboj, nijak mu tým neubližuješ. 😉

bridgetjonesova
autor
10. jan 2013

@jaruska8 ja dufam ze nie

Tu začni písať odpoveď...

Odošli