Ktorá dojčenská voda je dobrá?

eraa
23. máj 2014

ahojte, prosím, akú dojčenskú vodu dávate detičkám. Máme 6-mesačné "dvojky", čajík nám nechcú, tak chcem vyskúšať vodu. Myslela som na Lucku, ale vraj nie je moc dobrá. Máte skúsenosti? ďakujem

lullu86
23. máj 2014

Ahoj, mame v rodine dvojky a z vlastnych skusenosti viem, ze kazda korunka dobra....vsetky tie detske vody a umele prikrmy v krabickach, je len sikovny tah predajcov...Co tak obycajna prevarena voda....Ta detom nemoze ublizit, ale vsetko je to vec nazoru mamicky, preto dufam,ze ma tu zasa neukamenuju niektore 🙂 Moj syn tiez nechcel cajik, ale zvykol si, ale ako ide leto vzdy presedlame na cistu vodu a ani mu ju uz neprevaram....

alcahelca
23. máj 2014

ahoj, my sme kupovali Drobčeka, je lacnejší ako Lucka a časom sme prešli len na prevarenú vodu, lebo naozaj to ide do peňazí ......

cecil36
23. máj 2014

Vam netecie voda z vodovodu a nemas si ju na com prevarit?

baaabenko
23. máj 2014

Ahojky, ja som davala od narodenia len lucku,ruzovu tu celkom neperlivu...do pol roka som aj tu prevarala a potom uz neprevarenu asi do jedneho roka. Teraz ma maly rok a pol, pije normalnu vodu z vodovodu len mliecko mu zarabam z lucky. Ja som s nou bola velmi spokojna.

monicm
23. máj 2014

ak nemáte problémy s vodou,tak obyčajnú z vodovodu a môžeš ju aj prevariť.uvidíš,koľko ušetríš 🙂

monacanka
23. máj 2014

ahoj ja pouzivam od narodenia malinkej ruzovu lucku je neperliva ani som ju neprevarala ani nic

ajino
23. máj 2014

Ahoj, syn má 18 mesiacov, a kupujeme buď Drobčeka, alebo Dojčeneckú vodu COOP Jednote, zvykla som aj prevárať. Vodu z vodovodu mu piť nedávam, lebo veľakrát, keď pustím kohútik, zacítim chlór a to veľakrát ani ja neviem vypiť.

meja3
23. máj 2014

Ja davam malej na pitie rajec dojcensku, lebo ju netreba prevarat a do jedneho roka som varila prikrmy v lucke dojcenskej. Citala som v detskych casopisoch aj na internete, ze do jedneho roka sa nema varit vo vode z vodovu, lebo obsahuje vysoku hladinu pesticidov. Neviem, ci to je pravda, ale uz len kvoli chloru by som malej nedava pit vodu z vodovodu, ani mne osobne nechuti. Dojcensku lucku nedavam na pitie, lebo jednak mne osobne nechuti a nie je na nej uvedene, ze ju netreba prevarat ako na rajci.

maltinta100
23. máj 2014

My sme pouzivali ruzovu Lucku tu netreba prevarat a teraz jej davam vodu z vodovodu ale prefiltrovanu

miku1
23. máj 2014

Do roka som dávala drobčeka, po roku vodu z vodovodu.

petrasto
23. máj 2014

pokial mas pocit, ze firmy, ktore produkuju tuto vodu v plastoch maju male zisky, tak ktoralkolvek je dobra. najlepsia je voda z vodovodu 😉

zuzka1008
23. máj 2014

drobcek lucka, a nakoniec po roku prevarena voda, o 2mes už len voda z vodovodu 🙂

m_ij_ka
23. máj 2014

ja som kupovala lucku, potom sme len prevárali vodu z vodovodu, išlo to moc do peňazí

lejlla
23. máj 2014

rajec dojcensku a humanu...

pekkka
23. máj 2014

lucku a drobceka a po pol roku aj prevarenu vodu po roku normalka z vodovodu neprevarena (mame filtracne gulicky) alebo precedenu z kanvice Brita

pribinak
23. máj 2014

Slovensko má kvalitnú vodu, všetky vody pre detičky v umelohmotnych fľašiach je akurát tak jeden vydarený marketingový ťah, nic viac

romanknopp
23. máj 2014

ahoj, kúpte si filtračnú konvicu a budete mať dobrú vodu a ušetrené peniaze. Nášmu malému dávam iba takú piť a varím z normálnej z vodovodu. Podľa mňa sú dojčenské vody zbytočne vyhodené peniaze. Tie kupujeme iba ak sme von a vypije a nevezmeme si zásobu....

havana_frost
23. máj 2014

ja pouzivam Lucku, Rajec pre kojencov a Jana baby. ak radite vodu z vodovodu tak zalezi aj kde, napriklad v Nitre je voda z vodovodu napriek akejkolvek uprave pre deti do 1 roka uplne nevhodna.

majdus
11. jún 2014

Ja ho stale dojcim a ked, tak vodu z vodovodu alebo vyprchanu mineralnu z nasho pramena. Ale pije malicko inu ako mliecko. Dojcim na poziadanie. Ja vodu ani neprevaram.

amanda545
31. júl 2014

nam doktorka vyslovene povedala, ze voda z filtracnej kanvice pre babo nie je dobra a mali by sme pouzivat dojcensku vodu aspon do dvoch rokov. takze najma ked ideme na cesty alebo dovolenky alebo kamkolvek na vylet kupujeme humanu vodu v krabici, cize je jedno ako je teplo a stale je voda ok. a hlavne - je sterilna, cize ziadne starosti s prevaranim.

jankastubka
31. júl 2014

Na zaciatku som davala prevarenu vodu, od nejakeho 8 mes len cistu z vodovodu.

danulicek
31. júl 2014

Drobček je dobrý, nemusíš prevárať.

mamaamater
31. júl 2014

tiez pouzivame Humanu dojcensku vodu, je skvela, bez prevarania, a nie je v plastovej flasi

margarita
31. júl 2014

ziadna voda, co stala bohviekolko na slnku, kym ju dali do hypermarketu nie je dobra 🙂
pitna z vodovodu, malickym babetkam prevarit, vacsim staci nechat odstat 15min.

vsetko ostatne je fakt len dobry marketing 😉

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
11nika11
1. aug 2014

Kup si filtracnu kanvicu a doma vodu len prevar.Samozrejme,ak nemate "zlu" vodu.A ak chces balenu,ja som malej kupovala obcas ruzovu Lucku alebo Drobceka.

dianockadianka
16. okt 2015
Používateľ dianockadianka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dianockadianka.

Ahojte, ja kupujem dojčenskú vodu Zlatíčko, to je od Zlatej studne. Určite netreba prevárať 🙂 a baby na vodu z vodovodu by som dávala radšej pozor!! Tú treba buď prevariť alebo nechať odstáť min. 12 hodín!! Nie 15 min 😨 ... deti nesmú piť chlór ani iné zlúčeniny, ktorými sa pitná voda čistí! Čo sa týka filtrov a kanvíc, tiež pozor- na filtroch sa môže držat pleseň ak sa pravidelne nemenia, resp. ak sú staré tak prepúšťajú všetko do vody ☹

maja2039
16. okt 2015

u mna Lucka a Jana 🙂

8291
24. okt 2015

Baby aLucka a Rajec najväčší bordel.POZOR.ak ich prevarate samé vidíte ze jedna zanechava na povrchu akoby mastné flaky-film a po druhej máte hrniec biely a nejde ti ani umyť.najlepšia je Toma,v modrom obale a ma ikonku -mamička s dieťatkom.a stoji do 50 cent.v akcii aj za 40

ivanka_kralikova
28. dec 2015
Používateľ ivanka_kralikova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ivanka_kralikova.

Ahojte. my mame Zlatu studnu- Zlaticko. podla mna je ok. Ale urcite vsetky dojcenske vody splnaju prisne poziadavky na kvalitu takze by som sa nebala kupit ziadnu z nich.. skor sa bojim vody z vodovodu lebo u nas su s nou stale nejake problemy plus ked citam kde zas bola aka havaria resp. co vsetko sa dostalo do podzemnej vody... takze podla mna dojcenska voda alebo minimalne tu kohutikovu prevarat... jednoducho si treba davat pozor.