Mám dávať 7 mesačnému mliečne kaše?

michalka12
26. mar 2008

ahojte, chcela by som sa opytat, ci mam davat mojmu synovi, bude mat 7 mesiacov aj mliecne kase. mlieka mam zatial dost, chcela som to hlavne na zasytenie na vecer alebo spestrenie stravy pocas dna. mate niekto s tymto skusenosti?
dakujem

biba12
28. mar 2008

Ja som vcera dala kasu prvykrat, jablcnu od Nutrillonu na veceru a strasne mu chutila. Akurat ju nechcel cez flasku, ale museli sme lyzickou. A potom sme este dokojili. Mne zas naopak maly nevie co ma robit s pohariom so sosacikom. Ale z normalneho pohara,ked mu ho pridrziavam sa cajika napije.

korkusa
11. mar 2010

ahoj vie mi niekto poradit mam skoro 7mesacne babo ktore ma atopicky ekzem .chcem sa opytat ci moze papat mliecne kase?je kojeny a alergiu na mliecko v rodine nemame.dakujem

dadis
11. mar 2010

korkusa a neskusis odsat si kazdy vecer 100ml MM a zarobit mu do toho nemliecnu kasu? Ja davam ryzovu od Hipp alebo psenovu od Alnatura od 6.mesiaca...vzdy vecer ked ulozim deti spat a sadnem si k telke odsajem, prve pokusy poli "rozpacite", tu stovku som odsavala po troske cely den, ale potom to islo raz dva, ked sa mi niekedy stane, ze nenaodsavam vecer 100vku, tak potom v priebehu dna doplnim, nie je to vobec take zatazujuce a je to zdravsie ako kase s UM. Pri prvom som to nerobila, sa mi to zdalo nad ludske sily, davala som mliecne kase, teraz mi to je luto,lebo naozaj to nie je take komplikovane..

korkusa
11. mar 2010

dakujem dadis mozno to vyskusam.Nerobila som to ani pri jednom ale mozno teraz to skusim ked ma ten ekzemik ☹ ☹