Mám začať prikrmovať trojtýždňové dieťa?

adka0506
19. máj 2013

Ahojte,maličká ma tri týždne.Prvý týždeň v nemocnici p
apala Bebu a potom sa mi rozvehlo mlieko,tak sa kojíme.Všetko bolo fajn,papala každé tri hodinky,no posledné tri dni neustáke plače a hlavne v noci a hľada prsník.Mlieko mám,lebo vidím,že pekne saje,no asi ho je málo,lebo sme skúsili dať navečer UM a pekne zaspinkala na 4hodinky.Ako skvalitniť svoje mlieko?Alebo ju radšej prikrmovať?

siska53
22. máj 2013

No tak ja som asi mala stastie, maly sa od 3.mesiaca nebudil, az ked sme zaviedli kase, tak sa urcitu dobu budil tak raz za noc a aj mala sa budila maximalne raz za noc a aj teraz bud prespi celu noc alebo sa zobudínad ranom okolo 4-5.
A pre mna je dojcenie omnoho pohodlnejsie oproti flasy. Ked sa babo v noci zobudi je pre mna jednoduchsie si prelozit dietatko do postele ako ist ohrievat flasu, robit mlieko.. Fuu, to nie je pre mna. Ja si ani svetlo nerozsvietim, nemusim sa ani velmi preberat, a potom zas sa pokusat zaspavat..
Ale - kazdeho vec.. Samozrejme, poznam maminy, ktore dojcit nemohli, napriek usiliu to neslo, alebo len kratko..len tie mlieko naozaj nemali, neslo o ich pohodlnost..