Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Mäso do prvých príkrmov

randrea
23. apr 2012

Ahojte, zaujimalo by ma, ake druhy masa davate detom do prvych prikrmov. My sme zatial vyskusali kuracie a teraz aj morcacie prsia, ale pocula som, ze aj telacie je dobre. Ale ktora cast? A kde chodite v Ba kupovat dobre maso? Dakujem za rady

katkas1
23. apr 2012

maso treba striedat kuracie, morcacie, telacie, jahnacie aj zajacie ak vies zohnat a urcite tie kvalitne casti, chude.

lili777
23. apr 2012

my sme dávali kuracie, morčacie, králika a telacie. Králika sme vedeli zohnať domáceho, teľacie sme kupili u Achbergera v mäsiarstve, moračie sme si objednávali v miestnej jednote vákuovo balené viac kíl, hneď v deň dovozu nám zavolal vedúci, malo to vždy záruku dva týždne v tom vákuovom obale, čiže bolo to úplne čerstvé voňavé mäsko. Nakrájala som si na menšie kúsky a tak zmrazila

zeleny_cajik
23. apr 2012

Ak si z Ba, skoc si po maso do Rakuska. Neda sa porovnat 😔

mandy552
23. apr 2012

my papame na odporucanie lekarky len hovadzie (kupujem falosnu svieckovu alebo plece) a obcas telacie 😉 masko kupujem v hypermarketoch, lebo nikde v mojom okoli nie je masiaren 😒

bambola
23. apr 2012

my najcastejsie kuracie a hovadzie, ale aj telacie, kralicie, morcacie nie lebo je suche a to by mi nezjedla 😉 kuracie a hovadzie sme mali domace, teraz kupujeme kuracie z domaceho chovu ale normalne v obchode.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli