Mäso do prvých príkrmov

randrea
23. apr 2012

Ahojte, zaujimalo by ma, ake druhy masa davate detom do prvych prikrmov. My sme zatial vyskusali kuracie a teraz aj morcacie prsia, ale pocula som, ze aj telacie je dobre. Ale ktora cast? A kde chodite v Ba kupovat dobre maso? Dakujem za rady

katkas1
23. apr 2012

maso treba striedat kuracie, morcacie, telacie, jahnacie aj zajacie ak vies zohnat a urcite tie kvalitne casti, chude.

lili777
23. apr 2012

my sme dávali kuracie, morčacie, králika a telacie. Králika sme vedeli zohnať domáceho, teľacie sme kupili u Achbergera v mäsiarstve, moračie sme si objednávali v miestnej jednote vákuovo balené viac kíl, hneď v deň dovozu nám zavolal vedúci, malo to vždy záruku dva týždne v tom vákuovom obale, čiže bolo to úplne čerstvé voňavé mäsko. Nakrájala som si na menšie kúsky a tak zmrazila

zeleny_cajik
23. apr 2012

Ak si z Ba, skoc si po maso do Rakuska. Neda sa porovnat 😔

mandy552
23. apr 2012

my papame na odporucanie lekarky len hovadzie (kupujem falosnu svieckovu alebo plece) a obcas telacie 😉 masko kupujem v hypermarketoch, lebo nikde v mojom okoli nie je masiaren 😒

bambola
23. apr 2012

my najcastejsie kuracie a hovadzie, ale aj telacie, kralicie, morcacie nie lebo je suche a to by mi nezjedla 😉 kuracie a hovadzie sme mali domace, teraz kupujeme kuracie z domaceho chovu ale normalne v obchode.