Mlieko do jedla. Polotučné alebo plnotučné?

davidko7
22. dec 2008

baby,po roku sa dava mlieko polotučne,alebo plnotučne?Nechcem davať na pitie,ale do Krupice,alebo jedla.

dididi30
22. dec 2008

davidko urcite plnotucne a ak mozes tak na pitie umele je zdravsie, teda ak nahodu nekojis

davidko7
autor
22. dec 2008

A prečo nie polotučne?

dididi30
22. dec 2008

je vyzivnejsie 😉

davidko7
autor
22. dec 2008

dididi3O-ďakujem 🙂

davidko7
autor
22. dec 2008

A ma to byť mlieko s nizkou dobou trvanlivosti?

dididi30
22. dec 2008

nemas zac 🙂

lyongirl
22. dec 2008

davidko, má sa dávať plnotučné, doba trvanlivosti bude asi lepšia kratšia, ale...ja dávam polotučné, pretože okrem toho malý pije UM a to polučné má aj tak asi len 2x do mesiaca v pudingu a kupujem krabicové, kde je doba trvanlivosti dlhááá. Jednoducho kupujeme trvanlivé mlieko polotučné, tak ak mu niečo robím, tak z toho, ale on moc pudingy a veci z mlieka nemusí. Okrem toho teda denne aj 3x vypije UM a ešte má jogurty.

junovka
22. dec 2008

ja este stale varim krupice z UM.

dididi30
22. dec 2008

junovka ja kojim ale ked dokojim, tak zacnem umelym do 3 rokov, kravske nieje zdrave....

kisska
22. dec 2008

davidko cim tucnejsie a s kratsou trvanlivostou, tym lepsie. Tuky pomahaju mozgu. Trvanlive mlieko je osetrovane chemicky a straca kopec zivin. Ale zase ked len obcas varis, tak to az tak nevadi. DOlezite je, aby ked dieta pije este vela mlieka, aby to mlieko bolo pre deti a nie pre zvierata... 😉

montinka
12. mar 2009

ahojte vadi ak som malej ked ma osem mesiacov teda bude mat urobila krupicovu kasu z obycajneho mlieka? ked pisete ze az od roka.

kisska
12. mar 2009

montinka aj krupiacova kasa je do roka prilis tazka na zaludok. Ale obcas a ked jej nebude robit zle asi mozes. A najlepsie by bolo urobit ho z UM. V 8. m. pije este prilis vela mliecka na to, aby pila kravske...

sirinka
12. mar 2009

montinka s klasickou krupicovou kasou ozaj pockaj do roka...dovtedy mas na trhu obrovsky vyber instantnych kasi, alebo skus ryzovu, kukuricnu...
a ked uz velmi chces, pouzi radsej UM.
kravske mlieko vobec nie je nezdrave, ked sa poda vo vhodnom case, ked uz je nase telo na to pripravene...inac moze skutocne narobit viac skody ako osohu...