Množstvo príkrmu za deň

lienka9
26. nov 2018

Ahojte.prosim Vas vedeli by ste mi odvazit/odmerat kolko prikrmu davate vasim detom- idealne napr.gramy zeleniny,alebo ml kase.nas ma 6mesiacov a podla mna mu davam dost velku porciu na obed,potom uz odmieta otvorit usta a aj tak za chvilku pyta jest a vypije este 150ml UM.tak vobec netusim ci mu mam este zvysit davku jedla alebo co robit.dakujem krasne za odpovede.

lubik87
26. nov 2018

@lienka9 však mu daj koľko pýta nie ? Aj ty si vazis presne toľko ako zje suseda ?🙂

lienka9
autor
26. nov 2018

@lubik87 no je prave problem ze on si uz potom nepyta.. som to len chcela porovnat kolko je zhruba jedna porcia co deti zjedia lebo vobec netusim.

lubik87
26. nov 2018

@lienka9 no tak je nasýtený koľko spapa? Moja dávala v tej dome na obed 200 g a potom ešte stiahla celú fľašu mlieka 240ml a.zaspala na chrbte a brucho ako malé maca plne :D teraz bude mať 11 mesiacov a ledva spapa 100 g ..to sa nedá špecifikovať 🙂 každé bábätko má inú spotrebu ...tu máš tabuľku cvakla som.ti z knihy čo mám ..ale ja sa podľa toho neriešim.lebo by ma vystrelo 🙂

lienka9
autor
26. nov 2018

@lubik87 dakujem krasne.viem ze kazdy clovek je iny len tak pre predstavu 🙂 a ako pises ze zjedla 200g a este aj mlieko tak som potom kludnejsia.lebo kazdy strasi ze UM by sa postupne malo odstavovat uplne..tak som z toho pomerne zufala bola lebo na plnu porciu zdaleka nemame :D

lubik87
26. nov 2018

@lienka9 ale prosím ťa mala vypije krabicu 800g za 5 dní 🙂 hlavne nech papá drobček .