Môže jesť 8 mesačné dieťa párky?

vittoria7777
20. okt 2013

ahojte dievčence,potrbujem poradit.Môj syn ma osem mesiacov papame skoro všetko ale nie som si ista ci by som mu mohla dat párky..dávate svojim deturencom?

erikasadek
20. okt 2013

@vittoria7777 ahoj , mozes co by si nemohla zakazane nie su... 🙂

ale poviem ti len jedno keby si bola pri ich vyrobe, teda keby si videla co vsetko do nich ide tak sama by si to nikdy do ust nedala....... a niezto rozmyslala ci to das svojmu malemu batolu.... 😉 😉
dat mozes cokolvek zalezi uz iba na zdravom rozume 😉

julinkaaa11
20. okt 2013

no..keby bola otazka, ci uz davate cca 3-4-5 rocnym detom parky...tak je to take pochopitelnejsie...ale 8 mesiacov? suhlasim s predoslimi nazormi...my mame 2 roky a parky nepozname..rsp. ani sa nechystame spoznat. Ale poznam veeela ludi aj z rodiny, kde je parka ako obed a pod.

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
linda144
20. okt 2013

Moze a zapit Colou! jajaaj

pemizb
20. okt 2013

je jedno kolko maju podielu masa, ostatne je tam svinstvo. Pediatricka nam vzdy povedala co treba detom pridat do jedalnicka. Nebolo by lepsie kupit sladkovodnu rybu namiesto parkov? My nedavame ani sunku....a ak si niektora mama mysli ze dietatu vadi papat viackrat za sebou maslovy chlebik, tak sa myli. To vadi jej a nie dietatu. Nasi maju rok a zatial nic take nejedia. Len chude masko. Teda lekarka povedala ze ochutnat kuuuusocek mozu zo vsetkeho co jeme my....ale prave parky? Naco? Ved je tooolko inych potravin co mozes dat jest dietatu....ale aj otravin 😀

irriss
20. okt 2013

@jankagun Podivej se na parky v Lidlu..tusim ve sklenicce se zlutym vickem, je tam napsano : vyrobeno z "ptaciho masa"..jestli se za tim schovava holub, vrabec, vrana.. nebo kure, to nevim..ale kazdopadne je to napsane "sibalsky" 😉
pro mne" urcite NE" pro dite ☹

maruska123
20. okt 2013

ja teda neviem ale v roku má dieťa dostávať stále asi tak 75 % mliečnej stravy - teda materského mlieka, táto téma s párkami ma dosť pobavila🙂))))) moja dcéra má 7 mesiacov a oblízla mi lyžičku so zeleninou asi tak 10 x a potom už ani ústa neotvorila, máme asi značné rezervy🙂))))))))))))))))))

jankagun
20. okt 2013

@irriss tie v pohari som este nemala,ale kuknem sa ked tam budem 🙂

barny
20. okt 2013

urcite nie

snezienocka100
20. okt 2013

ja som zdesena, 8 mesacnemu davat parky? ja som do 7 mesiacov vylucne kojila obidve deti, potom som davala zeleninu a maso nesolene samozrejme

zita19
20. okt 2013

K tej kvalite parkov:
Nejak parky neoblubujem, moja spotreba je tak 30 kuskov rocne a aj o tie sa delim so psom (teraz uz len s jednym ale boli dvaja). Ked uz teda parky, tak kupujem spiske a studujem obsah 😀
Raz boli v chladnicke nejake, co som nekupovala ja a nechcelo sa mi nic varit. Zohriala som tri, ze ponukne sa aj Webie. Tak sme sa k nim posadili, pekne som kusocek odlomila, ponukla havikovi. Potvorka ovonala, olizla a odisla s vyrazo: Tak toto ja jest nebudem. Ochutnala som aj ja, a na olovrant som mala chlieb s horcicou. Tie parky boli fakt ako keby namiesali toaletak s mastou a solou... 😀 😀

irriss
20. okt 2013

Nebylo by lepsi zamenit Temu? Toto s parkama tu uz bylo nekolikrat 😉
Navrhla bych Temu:: " Potim se, jsem v menopause?" 😎 😎 😎

irriss
20. okt 2013

@zita19 Pises, boli dvaja... 😉 to skoro znamena, ze parky jsou na vine? 😎 ☹

zita19
20. okt 2013

Nie. Webinka nam odisla ako sedemnastrocna za duhovy most vo februari a nie hned po tych parkoch. Inac to bol pes s vytribenym stravovacim vkusom a hocicim sme ju neoblbli. Milovala slahacku v spreyi. Raz sme si kupili, uz pobahovala, ze jej, bude. Nastiekali sme ako zvycajne na tanierik jej porciu, prisla, ochutna a odisla.. Nechapali sme az pokial syn neprecital, ze slahacka z rastlinneho tuku. MARGARINOM sme ju chceli otravi!!!! 😀

zita19
20. okt 2013

@zita19 Kocko, teras prdis na parkoch? 😀

kitty88
20. okt 2013

@jonas17 no jasne, pribinacik 😀 😀 😀 😀 😀

zita19
20. okt 2013

@irriss Kocko, teras prdis na parkoch? malo ist Tebe, nie mne

siska53
20. okt 2013

@vittoria7777 jezis, to si robis srandu??? Parky? Fuj, takemu malemu babatku nikdy! Moj maly ich mal prvykrat dakedy okolo 2 rokov a odvtedy hadam maximalne 3.x, aj to som tak odtolerovala, ze no dobre. A 18 mesacna parok tiez este v pusine nemala.
Radsej mu sprav kvalitne masko, nie take humusy.

siska53
20. okt 2013

@pemizb veru tak. Aj na detskej sunke je napisane, ze je nevhodna pre deti do 3 rokov. Co uz potom parky.

irriss
20. okt 2013

@siska53 ale na parcich to napsane neni 😀 😀 😀

irriss
20. okt 2013

@zita19 Dneska neprdim po parcich, ale po kastanech..prejedla jsem se jich😉

zuzana0203
20. okt 2013

Ale no, nebudte take uzkoprse. Mne sa v lete suseda chvalila, ze jej 4 mesacny vnuk papal na obed parky. A den predtym vajicko. Dnes ma chlapcek 8 mesiacov a podla mna uz zvlada bez problemov aj McDonald.

siska53
20. okt 2013

Aha, tak uz chapem, preco ta otazka ;)
Ach jaj, ved je tolko ineho, pre deti vhodneho na ozivenie jedalnicka - pohanka, pseno..quinoy.. Hokkaido.. ( okrem zeleninovo-masovej a raz do tyzdna vajickovej klasiky)! A jasne, vajce len varene, daktore by nozno aj prazenicu dali!

zita19
20. okt 2013

@irriss To teraz nikto nevydava navod na pouzitie novorodenca? V knihe Nase dieta, podle ktorej odrastli vsetky mamicky, ktore tu kladu taketo otazky bolo jasne napisane, ze udeniny do konca 2. roka NIE. Idem ju hladat, lebo co s mojim buducim vnukom narobia!!! 🤐

irriss
20. okt 2013

@zita19 Sakra, ja Ti na to skocila 😀 😀 😀 😀
Ahaaaaaaaaaaaaaaaa.. 😝 😝 😝 😝 volas mne "domu".. 😀 😉 🤐 😵 😵 😵

zita19
20. okt 2013

@irriss Joj, gastany...Este ich nepredavaju, zato vianocne kolekcie ano. 😀 😀 Od 1.10. 😀 😀 😀

irriss
20. okt 2013

@zita19 ja na ne byla dneska v lese 😉 a nechala rozpect v troube.. 😉

julinkaaa11
20. okt 2013

@irriss 😀

irriss
20. okt 2013

@zita19 Taky se tu trenujes? 😀 😀 😀 Ja si myslim, ze diky MK, mne uz zadna nevesta neprekvapi..a kazda bude vitana..at uz s parkama ci nekojici..hlavne at "nikoho nemlati" 😲 😎
Budu veeeeeelmi tolerantni..takova MODRA babicka..obcas houpaci😀

zita19
20. okt 2013

@zuzana0203 No do tridsiatky ako tak dozije a potom ho farmaceutiky priemysel bude milovat ako verneho zakaznika. Ked ho v styridsiatke skoli infarkr tak mu kupia cipku na derveny spacak za nazbierane bonusove ody z lekarne 😀 😀 😀 😀