Môžem dať 6 mesačnej dcére neprevarenú vodu Lucka?

alexi333
30. jún 2012

Ak máte nejaké skúsenosti s Luckou (neprevarenou), tak mi prosím dajte vedieť. Ďakujem

ejuska79
30. jún 2012

ja mam skoro 4 mesacneho a v tychto horucavach mu davam troska vodicky, sice to vypluva, ale aspon si ovlazi pusinku.. neprevarenu vodu..par lyziciek, alebo mu namocim roztek plienky a on to cucka 🙂

dejnas
30. jún 2012

ja som malej dávala dojčenskú nesýtenú lucku asi od 8 mesiacov (tiež bolo vtedy leto a horúčavy)

graceful9
30. jún 2012

lucku a iné dojčenecké vody prevárať netreba 🙂 takže kľudne do toho 😉

maribell
30. jún 2012

ozaj takze je to pravda ze sa detom nema davat cista voda?.. a s cim jej zarobim mliecko?

martinka17
30. jún 2012

zdravšia je tá z vodovodu:D a tekutín v teple nie je nikdy dosť

zuzana581
30. jún 2012

6 mesačnej môžeš dávať kludne už aj z vodovodu. Ja som prevárala vodu, len tri mesiace. V pase máš, že si z BA a tu máme velmi dobrú vodu. Lucka sa varí v plechových nákladiakoch kým ju privezú do obchodu a tých jedov, čo sa vyplaví do plastovej flašky...

nadhera
30. jún 2012

zbytocne vyhodene peniaze za Lucky...ak mate dobru vodu z vodovodu....niet co riesit 😀 aj cocacola plnila flase s vodou z vodovodu,az im na to prisli....

pakin
30. jún 2012

ja som dávala malému ked uz mal 3-4 mesiace. Pohode to vypije aj teraz. Radsej vodu ako caj, lebo voda lepsie uhasí smad 😉

strawberry17
30. jún 2012

moj maly mal z luciek bolesti bruska (mam pocit ze su tam troska bublinky). My mame najlepsie skusenost z 2litrovou vodou Saquaro ci ako sa to vola z Lidla, uplne bez bubliniek, maly ju dobre znasa, a je aj lacna, stoji tusim 0,16 centov za dvojlitrovu flasu. Skoda, ze som na to nedosla skor, kolko som sa zbytocne naplatila luciek

bosoriak
30. jún 2012

Mam skusenost s neprevarenou vodou z vodovodu, od 6 mesiacov. 🙂 Je to lacnejsie, pohodlnejsie a zdravsie.

hajanka
30. jún 2012

@alexi333 ak je to ruzova flasa s ruzovou etiketou tak mozes, neobsahuje ziadny co2
ak je to ruzova s modrou etiketou alebo cela modra flasa, tak tu uz musis prevarat, obsahuje co2

euka210
30. jún 2012

v pohode, a aj prevarenu z vodovodu...na SR je vecsinou dobra voda, pokial nie ste nejaka vynimka

poleva
30. jún 2012

ÁNO

1iwuska
30. jún 2012

ANO mozes dat uplne neperlivu

luciferkax
30. jún 2012

zdravšia je z vodovodu (ak vám u pediatričky nevisí iný oznam) :D

awalancha3
1. júl 2012

ak mas vodu z vodovodu, ktoru si obcas das aj ty, tak jej daj normalnu vodu, a neprevaraj..... bu bu bu kvoli neprevaraniu robi WHO kvoli krajinam tretieho sveta... isteze, v nejakom Tunise alebo Egypte pit neprevarenu vodu je sialenstvo...ale my sme v krajine, ktora ako jedno z mala prirodnych bohatstiev ma vybornu pitnu vodu......vyuzi to.
Ja som malej, ako vzorna a mediami a zvastami ovplyvnena matka isla dat po skonceni kojenia v 6 mesiaci prevarenu Lucku- nechcela....tak som jej dala neprevarenu- nechcela....ked som to ochutnala tak som pochopila, ved to vobec nechuti ako voda, skor ako destilovana voda.... hnus... potom som jej dala normalnu vodu z vodovodu, ktoru aj ja pijem a cuduj sa svete.....vycuckala stvrt flase, do dnesneho dna nic ine nepila len vodu z vodovodu- neprevaranu....babicka mala tendenciu dat jej dzusik so slamkou v krabicke, ochutnala, zasklabila sa, krabicku odhodila a hrala sa so slamkou.......
... a samozrejme, ked natrafis na clanok, ospevujuci klady a vynimocnost a prosperitu pre zdravie akejkolvek balenej vody.... tak si pozri ci zisti, kto bol zadavatelom "studie a vedeckych vyskumov".......biznis svetom vladne a snazi sa ludi odvratit od niecoho normalneho, zdraveho, ale co je zial zadarmo a priklonit a priputat nas k niecomu, co treba platit... napr balene vody, umely vitamin D....... a pod.
Samozrejme, dieta Luckou neotravis........ci je uz prevarena alebo nie... ale prevarat nieco co je aj tak uz hyperultrazbavene vsetkeho nema zmysel.....
..a ked niekto nema vodovod a ani kanalizaciu..... hm, sakra, radsej by som pre dieta chodila s autom niekde pod karpaty alebo do hor k pramenu a v bandaskach nosila normalnu vodu aspon pre to dieta.... ak to nebol joke, tak asi prerabaju dom ci byt......

katuska169
1. júl 2012

ja malej som davala od 6mesiacov neprevarenu vodu,ja si myslim ze kludne mozes dat neprevarenu vodu 🙂

disala
1. júl 2012

Ja jej kupujem drobček vodu, nepreváram.

beausa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz