Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Môžem dať 9 mesačnému vodu prefiltrovanú v Brita kanvici?

diusik
25. jan 2012

Ake mate skusenosi s touto kanvicou?Dakujem

li_la
25. jan 2012

Ja dávam... Je predsa prefiltrovaná...

exupery
25. jan 2012

JA som ju púuzivala pri malej,ale musim povedat,ze ma sklamala,myslim,ze filter je dobri podfuk,nakolko som skusala filtrovat iba malej-vydrzal mesiac,celej rodine,kedy sa samozrejme prefiltruje viac vody,a tiez vydrzal mesiac,tak potom neviem....

tigri
25. jan 2012

ja brita kanvicu pouzivam uz velmi dlho do rychlovarnej kanvice na caj alebo kavu, do zehlicky, do sterilizatora, parneho hrnca a pod....skusala som davat do zehlicky vodu z vodovodu a po mesiaci mi zehlicka odisla 😝

detom som ale vodu z brity nikdy nedavala, moze tam dojst k mnozeniu bakterii a toho som sa trochu obavala, to radsej prevarenu dojcensku alebo z vodovodu

exupery - vsak filter sa ma menit kazdy mesiac, prip. castejsie podla mnozstva prefiltrovanej vody...asi ti to prave tak vyslo, ale aj ked prefiltrujes malo vody, po mesiaci treba dat novy filter

radlinka
25. jan 2012

@diusik velmi dobre skusenosti 😉 ...Brita je fajn kanvica, len musis striehnut kedy vymenit tu filtracnu napln, ja nato vzdy zabudnem 😉 inak absolutna spokojnost. Kupujem aj balenu vodu podla potreby, lebo ta nasa mestska je uplny des. 😉

malevil
25. jan 2012

Ahojte, my Britu pouzivame uz rok, musim povedat, ze ma svoj efekt, aj chut je ina. Filter sme rozobrali, je zlozeny z malych ciernych guliciek, tipujem, ze to bude nejake aktivne uhlie alebo nieco podobne, co vychytava tazke kovy. Myslim, ze je to latka, ktorej po otvoreni jednoducho zacne plynut expiracna doba, a pri castejsom pouzivani sa samozrejme tak vychytavacia schopnost vycerpa rychlejsie. Ale este sa mi nikdy nestalo, ze by sa mi tam pomnozili bakterie alebo plesne, okrem toho by to bolo na vode a filtri urcite vidiet a taky predsa nepouzijeme 😎

katy1979
25. jan 2012

kludne mu daj vodu z vodovodu a nemusi byt ani prefiltrovana. byvate v oblasti kde by mala byt dobra voda

stanislavao
26. jan 2012

moze pit normalne vodu z vodovodu.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli