Môžem mu dávať na noc kašu? Kedy?

katka13122
9. jan 2008

Maminky,nas Simko sa posledne noci budí v noci kazde tri hodiny na papanie 😠
papame uz prikrmy a chcela by som vediet ci mu mozem davat na noc kasu a kedy?
zvyčajne za spinká po papani okolo 19 hod ,kedy mu mozem dat tu kasu??
spinkaval docela dobre,ale teraz by stale len papal 😠

jana.m.
9. jan 2008

mi už jsme na umělem mleku od 3 měsicu přišla jsem o něj takže neda se nic dělat ale ted už davam i pribinak nebo přesnidavku nebo nějakou tu kaši myslela jsem že mysliš klasickou kaši

katka76
9. jan 2008

no anielik, ja by som mala rada ten tvoj problem 🙂 , nasa terezka toho vela nenaspi 2x30min cez den, pri velkom stasti 3x30min a v noci sa budi kazde 3-4 hod, no si len cucne a spi znova. nastastie nie je uplakana, takze sa to da

katka13122
autor
9. jan 2008

dnes mu spravim vecer kasu.,kolko jej mozem spravit?ci kolko bude chciet?
ja si myslim ze ked je dieta spokojne prespi celu noc

jana.m.
9. jan 2008

ja nevim zaleži kolik toho vypije do 150ml vic asi ne

maji4
9. jan 2008

anielik tíško zavidím 😉 😉 😉

maji4
9. jan 2008

pipisekto by som aj ja rada vedela ako podávať kašu z flaše 😉 😉

petusko
9. jan 2008

na kasu z flase treba cumlik s vacsou dierkou - na kase a hustejsie prikrmy. my sme jedli kase iba lyzickou, ale len chvilu, lebo som zistila, ze po nej spal este horsie ako len po mlieku. vyskusali sme vela druhov, ale ani jeden nevyhovoval. ked sa v noci zobudil, dostal iba cajik, zvykol si a asi od 6-7 mesiaca prespi celu noc bez papania.
teraz mu robim krupicovu kasu niekedy poobede, aby mu stihlo vytravit do spinkania 😉

maji4
9. jan 2008

To jej ako v noci nemám dať prso ale mám jej urobiť čajík???

petusko
9. jan 2008

maji, tak v tomto neporadim, ja som nekojila 😒

maji4
9. jan 2008

Aj tak dakujem 🙂 🙂

maji4
9. jan 2008

A ked si nekojila dávala si teda v noci flašu čajíku????
Kedy si asi začala, teda v ktorom mesiaci dieťaťa 😉

petusko
9. jan 2008

neni zac 😉

lenkakr
9. jan 2008

ahoj, my jsme dávali včera kaši poprvé a spal od 19.45 do 5.15 a to jsem ho vzbudila protože se pokadil.jinak by spal snad ještě dýl. předtím se nám budil každé 2 hodiny. a to jíme před koupáním a po koupání. včera jsme mu dali po koupání jen 1/2 dávky rýžové kaše od Nestle tj. 60ml a pak se ještě dopil a stačilo mu to. to jsem ráda.

petusko
9. jan 2008

maji, kym bol mensi, 3-6 mes., jedol aj v noci mliecko, ale len raz. ja mam spave dieta 😅
a cajik pil od narodenia, takze som skusala aj caj aj mliecko, ked bol mensi, chcel radsej mlieko, postupne uz len caj 😉
neviem davat nijake navody ani rady,len som chcela povedat, ze nie kazde dietatko po kasi spinka lepsie, netreba sa na to spoliehat, lebo nam to napr. viac uskodilo ako pomohlo 😒
treba skusat, prve pokusy budu zlozite a chvilu potrva, kym prides na to, co je najlepsie 🙂 drzim palce 😉

dlinduska
9. jan 2008

maji podle me je na cajik cas jestli nemas problem s kojenim. ja bych do toho driv jak v 6 mesici nesla ale samo to je na kazde mamce🙂)

dika
9. jan 2008

ja som kasu skusila ked mala Natalka 7 mesiacov, mali sme kasu od Nutrilonu, zarobila som ju podla navodu a potom som ju zriedila prevarenou dojcenskou vodou (cca +20 ml.) tak aby sa to dalo sat cez variablny dudel. Nam vsak kasa nechuti, musela som sa vratit k mlieku, co je skoda lebo od pol roka sa zacala Natalka v noci budit na papanie, co predtym nerobila ☹
Maji4 my tiez uz 2 mesiace velmi zle spime v noci, jednak sme zacali s nocnym jedenim a tiez dudel stale podavam. Boli casy, ked prspala celu noc, alebo sa 1 krat napapal a spala dalej, teraz jej idu zubky, tak skoncili dobre casy.Snad to prejde.

kacici
9. jan 2008

Holky,my davame treti vecer kasi na noc a super. Mala ma zitra presne 5 mesicu,plne kojim,ale ty noce byly cim dal horsi - ja nevyspala,mala se zacala budit kazde dve hodiny a dudlika jsem ji snad davala 30x za noc 😒
Od te doby co papa kasicku na noc,tak spi v kuse od 19.00 do 5.00 nekdy az do 6.00. Prsa me samozrejme muzou rano skoro prasknout jak jsou plna - ale ja jsem vyspala,mala spokojena a jsme obe v pohode. Vcera vypila 170ml kase a jeste na to kojim - mame doma asi otesanka 😀 - mala pak usne a spinka v kuse - nemusim ji ani davat dudlika

maji4
9. jan 2008

dlinduskaja čajík dávam už asi 3 meisace kôli jej grckaniu aby si niečo zapila 😉

maji4
9. jan 2008

lenkakr a ako si mu to podávala lyžičkou???

maji4
9. jan 2008

kacici to sa teším ,že to zabralo 😉 😉

stanka3
19. jan 2008

Ja tiez malinkej na veceru varim krupicovu kasu, este ju zapije mlieckom a za hodinu sa zobudi na papanie. V noci sa budi kazde 3 hodiny. Takze u nas to tiez nezabera. Tiez je kojena, ale vsetko od prvych prikrmov papame lyzickou a cajik pijeme z poharika. Papa krasne, ziadne vypluvanie.

janalusconova1
19. jan 2023

@vesi dobry deň a tu kašičku dávam do mliečka ryzovu ako často môžem dávať kasu ci aj cez noc