Môžem prikrmovať 6 mesačné dieťa ryžou?

alex1271
27. jún 2014

Ahojte mile mamicky chcela by som sa spytat ci mozem mojmu 6 mes syncekovy uvarit ryzu prikrmujem uz zeleninkou ovocim kasou a mal aj hydinove masko a rozmyslam ze mu uvarim aj ryzu je to ok tak sa radsej spytam dakujem 🙂

lucy125
27. jún 2014

@alex1271 jasne že možeš,ryža sa može už od 4. mes. tak sa neboj a kludne mu urob 🙂

lorela
27. jún 2014

Si to zobrala nejako hopem 🙂. Nemusíš sa tak ponáhľať...
Teoreticky môžeš, ale poriadne rozvarenú, roztlačenú.

dubnicaa
27. jún 2014

@alex1271 ano ryzu moze. To su take male kusky, tak mozno ho nadvihne z toho, skus mu este trocha roztlacit potom, aby sa mu to nezhnusilo.

jamabe
27. jún 2014

ja som prikrmovanie začala práveže s ryžou.. úplne rozvarená, rozmixovaná s mliekom (materským). Radšej aj ty rozmixuje alebo popuč, tie zrnká by sa tvojmu dieťatku nemuseli páčiť 🙂

esterba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alex1271
autor
27. jún 2014

@esterba
@jamabe
@dubnicaa
@lucy125 Dakujem nakoniec teda papkal dnes po prvy krat ale co ako mu chuutila nechcela som ako samotnu tak som mu spravila take rizoto ryza s mrkvou kalerabkou nastastie aj s tym nemame problem vsetko pekne spapkal 🙂 a inak mozem ju robit aj s ovocim? a ak ano ako?alebo ak mate nieke faj napady bude rada ak napisete

alex1271
autor
27. jún 2014

@esterba a teda varila som v dojceneckej vode a rozmixvala som pridavas aj ovocie?

alex1271
autor
27. jún 2014

@jamabe ano uvarila som v dojceneckej vode a rozmixovala som len neviem presne kolko mam dat ryze a kolko vody tak som dalal tak odhadom 😉

esterba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
esterba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
milota164
27. jún 2014

ja som davala malej psenovu kasu naslano aj na sladko