Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Môžem uvariť nesladený ovocný čaj 10,5 mesačnému synovi?

ullka
1. sep 2012

Nemam detsky kupeny a vodicka mu moc nechuti,len ked je ozaj teplo.inak je este stale kojeny.

fuska
1. sep 2012

Podla mna su sackove ovocne caje zafarbene humusy.

nanulik
1. sep 2012

podla mna určite áno.(ale možno sa tu nájdu aj také ktoré budu zsadne proti)

julinkaz
1. sep 2012

podľa mňa kľudne môžeš, lepší by bol síce obyčajný pigi čaj, ale myslím, že ovocný mu neuškodí, len ho urob taký slabší 🙂

monyccka
1. sep 2012

a ak ti traja napisu mozes a traja nemozes, co urobis?

anjelicek26
1. sep 2012

Sackovy je vzdy lepsi, ako ten presladeny detsky, takze kludne do toho. Aj ked ja stale vravim - preco caj - ved staci voda. Dlhodobe pitie caju ucinkuje rovnako ako kava. Farbi zuby 😝

lilla244
1. sep 2012

ja si myslim,ze mu na zopar dni kludne postaci tvoje mliecko 🙂

majka1981
2. sep 2012

Mojmu synovi chuti velmi harmancekovy caj, ovocny velmi nechce a baby maju pravdu, ze ovocne su viacej zafarbene vody... mozes skusit uplne normalny harmancekovy caj (nie ten granulovany), ten detom chuti 🙂

zuzana17
2. sep 2012

môžeš 😉

luciferkax
2. sep 2012

Ak má byť dehydrovaný, určite mu daj čajík, ked mu chutí ovocný, tak ovocný. Ked nechce vodičku, tak ho neprinútiš :D Moje deti pijú na striedačku, raz čaj bylinkový, raz ovocný, raz vodu, raz džús 🙂

moon1979
2. sep 2012

na harmanček pozor ... v ziadnom pripade nepit pravidelne a uz vobec nie u deti ... harmancek ma totiz dezinfekcne ucinky a vyzabija nielen zle bakterie v creve alebo aj tie dobre ... mam osobnu skusenost s tym ...

lucka1987
2. sep 2012

urcite ano.. kedze nemas len teraz kupeny detsky caj, nic sa nestane ak mu das aj iny, napr ovocny nesladeny.. pripadne skus kompotovu stavu zriedenu 😉

euka210
22. sep 2012

v pohode myslim ze hej...inak ani moj vodu nechcel, ked boli horucavy tak vedel nieco vypit, ale ked som mu cez dne ponukla, zak len jeden glg...ci pohar obycajny, ci s naustkom....nakoniec sme skusili sosacik z obycajnej mileralky a cez ten pije uz lepsie, aj cistu vodu aj teraz cajik.

mamaveronika
22. sep 2012

pozor ovocné čaje obsahujú kofein 🙄 ....ja som robila feniklový....v obchode v koreninách predávajú anýz/fenikel celé zrniečka, stojí to pár korrún, to som dala variť ( stačí pár zrniečok) moj syn ho miloval, je dobrý na trávenie a je prirodzene nasládli 😀 takže je fakt chutný