Musí byť mliečko a kaša rovnakej značky?

iwiny85
3. feb 2012

Potrebovala by som poradiť. Je nutné dávať rovnakú značku kaše ako dieťatko papa mlieko? Ak Hami mlieko tak Hami kašu, či sa to môže kombinovať? Ďakujem.

zuzikkaa
3. feb 2012

@iwiny85 nie,,daj to co chuti

iwiny85
autor
5. feb 2012

Ďakujem 🙂

lufinka46
5. feb 2012

@iwiny85 nás bolieva bruško do hami kaše..nam je dobra kašicka len nutrilon..

lubina
5. feb 2012

@iwiny85 nie a preco by muselo.To ze nejaka znacka ma dober mliecko neznamena, ze ma aj dobru kasu ci jogurt apod.Ja davam rozne znacky, podla toho co dcerky chcu a to ma kazda veru inu znacku rada 😀

lucka1987
5. feb 2012

@iwiny85 nie nemusi . 😉

iwiny85
autor
6. feb 2012

Ďakujem 🙂.

lucinta21
6. feb 2012

@iwiny85 ahoj jasne že nemusís.. možes kupit aj inu znacku, nie vždy má vyrobca napr. nemliečnu kasu a može mat len mliečne a naopak.. neboj pokial nestriedas mlieka je to OK ak davas rozne vyrobky( kasicky , prikrmy atd) .. inak HAMI ma velmi kvalitne vyrobky prave prikrmy, kase aj mlieko je velmi dobre..

emapol
6. feb 2012

My tiez pouzivame rozne druhy kasi a od roznych vyrobcov, ale vacsinou su to Hami a Sunarka, niekedy ked sa mi trochu zvysi z jednej kase a potrebujem jej viac do vody, domiesam aj z druhej a vznikne novy druh kase 🙂.

iwiny85
autor
8. feb 2012

Ďakujem, príkrmy Hami sú naozaj veľmi dobré. Vyskúšam aj iné kaše, uvidíme, čo mu bude chutiť 🙂.

baklik
14. máj 2012

@iwiny85 tak ja by som davala kase rovnakej znacky, pretoze tie mliecne obsahuju UM, ktore ma kazda znacka specificke. ak je chut vyskusat aj ine kase, tak ja to riesim tak, ze kupim nemliecnu a zarobim ju s UM, ktore moj maly papa. pripadne, ak kojis, tak tiez je lepsie, ak si kupis kasu nemliecnu a tu zarobis s materskym mliekom.

lubicakovac
14. máj 2012

@iwiny85 my sme to nejako v rámci značky riešili len do roka, potom už čo prišlo 🙂

baklik
15. máj 2012

@lubicakovac tiez si myslim, ze do roka je to dolezite, potom uz menej. vsak po roku uz dieta moze aj kravske mlieko, uz nema taky citlivy traviaci system. aj ked ja osobne sa chystam davat UM aspon do 1,5 roka.

lubicakovac
15. máj 2012

@baklik my sme presne tak išli na to, mali sme nutrilon HA, potom od 10.-11. mes. sme išli na klasický nutrilon a teraz už vyše mesiaca pijeme klasické plnotučné

veronicka1901
15. máj 2012

Jaj kupujem nemliecne kase a pouzivam stale to iste mlieko. Mali sme Nutrilon HA a od 5. mesiaca pouzivame mlieko babylove, v ktorom zarabame kase 🙂