Naj zelenina a ovocie

surama
30. jan 2022

Ahojte, ktora zelenina a ovocie mali u vasich drobcov najvacsi uspech? My sme zatial skusali mrkvu, batat a brokolicu a zatial batat super a mrkva a brokolica nie velmi 😃 Premyslam preto, co dalsie skusit 🙂 Dakujem za vase skusenosti 👍

jazula
30. jan 2022

Úspech - v podstate všetko oranžové (batat, hokkaido, mrkva), zelený hrasok, listovy spenat, karfiol. A brokolica bolo celé zle, zjedla dve lyžičky a zvracala celý večer. Dva dni som to skúsila, potom ešte po mesiaci, reakcia rovnaká 😐. Takže brokolica najbližšie zasa o pol roka.

mediana
30. jan 2022

Batat bol super, z ovocia jablko, hruška, banán, najmä banán mixnuty s avokádom (to som.vzdy dúfala že mi ostane a nič 😃), brokolica ani u nás nie, skôr hrášok zelený...

pribinak
30. jan 2022

Cuketa a hrasok

surama
autor
30. jan 2022

Hrasok ste varili cerstvy ci moze byt aj mrazeny?

surama
autor
30. jan 2022

@mediana Ten banan s avokadom by mi nenapadol, ale ked budeme uz skusat ovocie, tak urcite skusim ☺️

mediana
30. jan 2022

@surama ja som dávala len mrazený, nebola sezóna

petamich
30. jan 2022

@surama moje dieta zje vsetko co nezje jeho - ovocie a kase ma neskutocne rad a vacsinu zeleniny tiez (batat, hrasok, tekvica je zaruka uspechu) ale tak on proste je jedak a otvara usta este len mixujem v kuchyni 😂

pribinak
30. jan 2022

@surama môže byt aj mrazený. Nekupovala dom konzervovaný či zaváraný. Buď čerstvý, alebo mrazený

adamadent
30. jan 2022

maslová tekvica

4stanka4
31. jan 2022

U nas mala oblubeny batat, hokkaido (to ma rada doteraz) a este jej chutila cuketa.

surama
autor
31. jan 2022

@petamich To je ake zlate 😍 Dobre, ze chce papat 🙂

bubik6x
3. feb 2022

@surama všetko, nás je veľký jedák a hlavne keď vidí nás jesť, hoci teraz má už pol roka a vždy sa doplazi ku mne keď jem raketovou rýchlosťou, tak aj predtým mi všetko jedol 🤣

surama
autor
3. feb 2022

@bubik6x 😃😃 No moj bude mat 12.2. 5 mesiacov a ked nas vidi jest, tak sa stvera po nas normalne 😃 lakomi sa velmi 😃