Najlepšia stolička na kŕmenie

23javane
20. nov 2017

Ahojte mamicky mozem sa opytat aka je naj stolicka na krmenie ci je potrebne kupovat polohovatelnu stolicku alebo nie ci drevenu alebo plastovu a ktoru znacku 🙂 dakujem krasne za vase postrehy 🙂 Lucia

miriam108
20. nov 2017

@23javane Ahoj my máme Chicco, som s ňou spokojná. Dá sa dať do troch polôh. Kvalitná, pevná, super na údržbu. Ako keď tak rozmýšľam, ja som malú do nej začala dávať až keď sa naučila sedieť od pol roka. Ale teraz sú skoro všetky polohovateľné.

zdena12345
21. nov 2017

zalezi od dietatka. My mame podedenu taku stabilnejsiu, plastova je aj polohovacia do vysky aj odstup noh (daju sa viac nasiroko postavit), znacku bohuzial, neviem. Chalani obaja aktivnejsi a vydrzala ich. na dovolenke sme krmili aj v takej obycajnej z ikei- to s tym by prcek pozametal a to mal asi rok. Akonahle sa niecoho chytil uz letel aj so stolickou, chcel na nu vyliezat, mrvil sa, no stale sme ho museli drzat, este ze sme na nich boli dvaja... doma maleho posadim, dam do pusky, necham prezuvat a medzi tym napr chystam druhemu, utrem riad, a nebojim sa, ze z nej zleti.
alebo raz u kamosky v takom kresielku hojdacom pre miminka, maly neviem ci mal 7-8 mes sa otocila behal s tym na chrbte ako korytnacka😀
takze zalezi od dietatka. niektore deti usedia aj v jednoduchsich, ine nie a mozno aj vekom sa jeho tolerancia k sedacke bude menit. len za mna postreh, tie molitanove/ latkove/ utieracie.. vlozky do sedacky su zbytocne, deti stale prskaju a zaspinia vsetko, najlepsie mat len ten samotny plast a po jedle jednoducho utrem

jumama
21. nov 2017

Ja som hlavne uvitala, ak stolicka mala odnimatelnu tacku. Byvaju aj take, ze tie tacky su tam dve - na jednej dieta papa, ceu ju ukyda a ty to mozes odlozit a je pod tym este jedna tacka. Zatial sa dieta este pohra, ked mu das dajaku hracku, a ty si spraces 🙂 My sme mali stolicku Fabula, uz je to 6-7 rokov... Bola aj skladacia, ale my sme ju mali stale v tej jednej polohe. U starkej bola druha a ona ju z priestrovych dvodov vzdy zlozila, aby im tam nezavadzala. Take cosi ako na obrazku.

zdena12345
21. nov 2017

len sa pridam, ze ta nasa je velmi podobna tej na obrazku a tiez 2 tacky, ale to som prilis nevyuzivala

jannnkka
22. nov 2017

Ja odporucam drevenu stolicku Stokke. Doslova rastie s dietatkom, je stabilna, nehrozi, ze by dieta z nej same vyliezlo alebo sa prevratilo. Navyse stoluje spolu s ostatnymi pri velkom stole. Pre mna je to jeden z naj...pomocnikov😊

marcipanovatorta
22. nov 2017

@jannnkka príď k nam a uvidis, ako ľahko z nej dieťa same dokáže vyliezť 😉
Ale inak áno, stolička je fajn.

jannnkka
22. nov 2017

@marcipanovatorta to sa nasej zatial nepodarilo. 😊a mate tam ten plastovy drziak? Nasu mam problem odtial niekedy vybrat, co sa jej tam zaseknu nozky, ked ma obute papucky.

daja07
22. nov 2017

@23javane my mame ikea stolicku s pultikom. Cena super, je skladna, nie je problem ju zobrat so sebou ked potrebujeme. super umyvatelna, lahucka. Maly je v nej odkedy zacal sam sediet, teda od 9.mes., teraz ma 1,5 roka a minule tam sedelo v pohode dievcatko co malo vyse 2 rokov. a to tam mala este kopu miesta. Takze podla mna uplne v pohode vystaci az kym nebude moct sediet sam pri stole. A je na takej urovni, ze v pohode moze byt pri stole s nami.
Taka stolicka co je tu hore na obrazku je podla mna cista katastrofa. Na dovolenke sme ju pouzivali cely tyzden a islo ma roztrhnut. Hrozne sa mi s nou manipulovalo, ten pultik je sice polohovatelny blizsie ci dalej od dietatka, ale nesikovne sa mi s nim robilo. A navyse maju taky cudny sklon, ze ako by dieta v nom tak trosku lezalo. Takze nelutujem kupu stolicky z Ikea.

julajlatvar
22. nov 2017

my mame pp tatamia. ked mala este nevedela sediet dala som ju do pololahu, vydrzala sa hrat chvilu a ja som si porobila. teraz ma rok, ked ju dam sediet, aj ked je nespokojnejsia, nemusim sa bat ze vyleti. u babky mame ikeacku a to musim stale malu drzat a napravat, mam. pocit ze z nej vyleti, samu by som ju tam nenechala ani sekundu. tatamia ale zabera vela miesta, vhodna do cacsej kuchyne. es

marcipanovatorta
23. nov 2017

@jannnkka áno, stále mame baby set, mala ma ešte len čosi vyše 1,5r. Papučky neobúvame, tak žeby preto? 🤔😁

nana1710
24. nov 2017

Odporúčam ikea stoličku perfektná údržba, spratná aj na cesty do auta, dá sa rýchlo zložiť, cena parádna aj kvalita👍

btus
24. nov 2017

za mňa jednoznačne stará klasická drevená http://www.zahradni-svet.cz/Drevena-detska-jide.... Využila sa až do 2,5 roka, keď už dcérka jedávala sama a navyše na nej aj kreslila, modelovala, piekla koláčiky. Super. Mne osobne sa tie moderné, na "jedno použitie" nepáčia a prídu mi nepraktické.

bibenka1991
24. nov 2017

My mame Caretero Bistro a sme nadmieru spokojny. Je super polohovatelna, lahko sa s nou manipuluje a malu mam v polosede, kedze sa este sama neposadi. Su tam 2tacky, ale mame ich vybrate, kedze este sama nepapka a mne by len zavadzali

pallacinka29
24. nov 2017

@jannnkka suhlasim so Stokke Tripp Trapp

petuska_tok7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nevestickka
25. júl 2018

za mna Peg Perego Tatamia, pri starsom synovi som skusala vselijake vyssie menovane, ale u mladsieho mame od narodenia tuto a max. spokojnost. Pouzivame denne a to ma uz cez 2 roky. Ked bol malicky, v stolicke som ho prevazala po byte, kde som bola ja, bol so mnou a mal z nej perfektny vyhlad ci uz na kuchynsku linku, na zehliacu dosku alebo do vane 🙂 proste sa zabavil pozeranim na mna. Stolicka sa da jednoducho premenit na hojdacku, takze niekedy sme na ukludnenie vyuzili aj to. Je vyskovo nastavitelna, da sa pouzivat s pultikom aj bez neho. Mame k nej aj hrazdicku s hrackami, to sme vela vyuzivali ked bol babatko. Super sa cisti, za mna fakt nema chybu a to je denne v nasadeni. Vyssia zaciatocna investicia, ale da sa kupit aj pouzivana a posluzi rovnako. A je super skladovatelna, da sa zastrcit napr. pod jedalensky stol alebo zlozit cela naplocho a potom sa zmesti trebars do rohu za skrinu a nezavadzia...