Napínanie na vracanie

carnoka
5. mar 2014

Ahojte,nemali ste niekto podobný problém?Malého už pár dní napína na vracanie pri každom jedle,pár lyžičiek zje normálne,a potom ho už začne napínať a nechce jesť,doteraz papal výborne,s ničím nemal problém,ďakujem...

darina1952
6. mar 2014

@carnoka ahoj, možno to bude pre teba čudná rada, ale daj mu napiť trochu asi 1-1,5dcl CocaColy - asi má niečo s trávením a enzýmy obsiahnuté v cole by mu mali pomôcť pretráviť. Poprípade skús trochu univerzálneho živočíšneho uhlia Carbo medicinalis - to na seba naviaže "škodlivé" látky v žalúdku. A určite by som mu nasadila aj probiotiká - BioGaia, Nutrolin B, Infants Dophilus ...je ich veľa druhov, tak sa poraď v lekárni. 😉

carnoka
autor
6. mar 2014

@darina1952 Veľmi pekne ďakujem,s kolou som už počula,ale bála som sa,že je ešte malý,ale skúsim,aj probiotiká určite nasadím,veľmi pekne ďakujem.

darina1952
6. mar 2014

@carnoka s tou Colou ma to naučila moja bývala všeob.lekárka. Aj ja mávam občas tráviace potiaže a ona mi tú colu odporučila - ale musí to byť CocaCola a nie Pepsi. A teraz mám doma vždy 1 Coca-Colu pre prípad potreby 🙂
...a tiež pri zvracaní mi ju odporučila. Telo vtedy stratí veľa energie a cola okrem pomoci pri trávení dodá telu aj energiu.
😉

carnoka
autor
6. mar 2014

@darina1952 Ďakujem,ešte raz,pôjdem teda kúpiť Coca Colu,a uvidíme...

stano4000
6. mar 2014

dovodov moze byt viacero, ak pretrvava stav viacero dni, tak ti nezostava nic ine iba navstivit jeho lekarku. coca cola je riesenie ale nie pre viacdnove stavy...

carnoka
autor
6. mar 2014

@stano4000 Ďakujem,zajtran asi poletíme k lekárke,lebo dnes pred spaním grcal,uvidíme čo povie...