• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Našla som sklo v detskej výžive OVKO

27. júla 2010 
15. okt 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Prisla mi odpoved: vraj robili kontrolu v obchode kde som to kupila a tovar vyrobeny v ten den sa tam uz nenachadza a posielaju kontrolu aj do zavodu v Novych Zamkoch tot vse...
20. okt 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Icejane,tak to aj ja uvažujem-o domácej výrobe :wink: Naši chalani majú radi výživy,ale po tom,čo som si tu prečítala,im asi kúpim radšej niečo iné :rolling_eyes: Je vôbec nejaká firma,v ktorej nemajú bordel..?:rolling_eyes:
20. okt 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Naša Lucinka v cukrárni (v Aide v KE) zjedla sklo primiešané do banánov v čokoláde... Prvýkrát čo mala svoje objednané a takto... :angry: :angry: :angry: Našťastie sa nič nestalo... Ale sklo skoro 2cm dlhé a tenké ako ihla... Prešlo jej traviacim traktom bez akéhokolvek zapichnutia... no čistý zázrak... až mi je zle ked si na to spomeniem...
20. okt 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najjulinka a ako ste na to prišli?
21. okt 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už mne davala mamina Ovko a nikdy sme tam "nic" nenasli...davam ho aj mojej malej dcerke a velmi jej chuti. Je to zrejme jediny slovensky vyrobca, ktory je naozaj kvalitny a za dostupnu cenu...Neodradia ma ani taketo absurdne vyroky, mam pocit, že často neopodstatnene...
22. júl 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uplne vidno tu kvalitu - mozno tam omylom pada vysokokvalitne sklo :wink:

neopodstatnene? Ehm...pokym sa nic nestane tvojmu dietatu, vsakze. Kazdy podla vlastneho usudku, ale je fajn aspon vediet o rizikach. A kazdemu normalnemu je hned jasne, ze stat sa to moze aj inej znacke :wink:
22. júl 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rozik že Vy ste tam nikdy nič nenašli Ti nedáva právo hovoriť že ide o absurdny alebo neopodstatnený výrok. Vo výrobe sa môže všeličo stať. Ak sa niečo také stane, treba výrobcu okamžite kontaktovať (ak samozrejme je pohár celistvý a vidno že je to z výroby) a ten má prehľad o tom ktoré šarže kam kedy išli, prípadne sa vydá varovanie spotrebiteľom cez médiá a podobne. To nie je sranda. Ani ohováranie značky. Stať sa to môže komukoľvek. Veď isto počuješ ako v poslednej dobe niektoré automobilky sťahujú svoje autá z predaja, lebo sa došlo na nebezpečné konštrukčné chyby vo výrobe? Nemôžu to tajiť.
22. júl 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kontaktovať výrobcu, aby mohol stiahnuť celú šaržu z obehu a Krajskú alebo Regionálnu veterinárnu správu, ktorá má tieto podniky pod kontrolou....čím vyššie tým lepšie...
ked dodržujú pravidlá a pracovné postupy, nemôže sa stať, aby z fabriky vyšiel takýto výrobok...ked odíde, tak tam majú bordel...
22. júl 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiez mam pocit, ze niekto nieco povedal a vzapeti na to retazova reakcia...ale kazdopadne, vzdy ked sa jedna o deti je to o to haklivejsia tema....Tiez by som radsej verila vlastnemu usudku, ale ked toto citam (hlavne o tej mysi), nechce sa mi verit, kde to zijeme a co sme to za ludia... Takisto som vyrastala na detskej vyzive. Mama sa snazila aj o vlasnte vytvory. Doteraz si kupujem ovko a nikdy som to nebrala len ako zalezitost pre deti, kedze je moja oblubena.....
27. júl 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok