Našla som sklo v detskej výžive OVKO

evea80
12. okt 2009

Nechcem robit ziadnu antireklamu ani kampan, ale prave som nasla kus skla v tejto detskej vyzive, az mi prislo zle ked som si predstavila co vsetko sa mohlo stat keby to zjedla moja dcera....tak aspon takto chcem upozornit ostatne mamicky aby boli opatrne... Moze to byt len nahoda, ale jedna sa predsa o vyrobok urceny detom !!!!! Ja uz fakt nicomu nerozumiem...

egyptanka
12. okt 2009

fuuuuha tak to znie strasidelne, az ma striaslo. To by som urcite uz volala na ich Zakaznicku linku alebo na nejake kontaktne cislo, nech si skontroluju stroje, ved takych kuskov moze byt vo viacerych flastickach. 😲

junovka
12. okt 2009

evea, a chyba aj ten kusocek na flasticke?Ak ano, tak sa mohlo to stat, ked si vyzivu otvarala 😕

evea80
autor
12. okt 2009

junovka - nie nechyba, aj mna to napadlo... kontaktovala som ich uz a aj SOI a rozmyslam aj o nejakej TV, nech sa to dozvie cim viac ludi, nie az ked bude neskoro a niekto na to doplati...

nikollette
12. okt 2009

Fuj, až mám zimomriavky...
Mne zase minule brat rozprával, že boli na exkurzzi, kde sa vyrábajú detské výživy, a že plesnivé ovocie (konkrétne oni videli jahody) miešali s normálnymi, a dávali ďalej na spracovanie 😖
že oni si mysleli že to už je nejaký vyradený odpad, potaihnutý plesňou, no omyl, miešali to s normálnym ovocím... 😠

junovka
12. okt 2009

eveo, tak to je silna kava.Moja dcerka tiez papa este tie vyzivky 😲 !!

evea80
autor
12. okt 2009

Junovka - aj moja ich papala, ale uz nebude...

nikollette
12. okt 2009

Evea, myslím že sa to môže stať aj v inej značke... 😒
teraz to bolo ovko... možno zajtra, o mesiac o rok sa to stane v Hippke, Hami, Hamé...
nikdy neviete 😔

manika77
12. okt 2009

fuuuha tak kontaktuj rychlo nejaku telku 😠

miskachrumka
12. okt 2009

nikolette jaj ty vies potesit! 😕
evea si ma teraz vazne vystrasila ☹
ja by som tiez spravila toco napisala manika!

harmi
12. okt 2009

hrozne, ale je to tak Miskachrumka, Nikolette ma pravdu. inokedy to moze byt v niecom inom. uz sa stalo veeela pripadov kedy sa nasli vselijake svinstva v jedlach 😲

evea, urcite by som kontaktovala vsetkych moznych aj ja...mohlo sa to dostat aj do inych flasiek 🙄 ☹

mama.wolfka
12. okt 2009

... fakt hrozná predstava, že by to dieťa zjedlo 😲

... no, ale Miška, Nikol má žiaľ pravdu, keby to nebolo v skle, tak tam nenájdeme sklo, ale možno niečo iné ...

... tiež si myslím, že by bolo dobré dať im "po nose" formou zverejnenia ... budem veriť, že odteraz si dajú väčší pozor ...

... asi by nebolo od veci napísať o ktorý druh konkrétne išlo a prípadne aj dátum spotreby, aby, ak také máme doma sme si pri tejto várke dali možno väčší pozor ...

evea80
autor
13. okt 2009

Mate pravdu - takze uz som kontaktovala priamo vyrobcu, statnu veterinarnu a potravinovu spravu - im to vraj patri a aj MARKIZU, tak uvidime ci nieco zverejnia... A pre info bolo to vyziva jablkovo broskynova, balenie 700g datum vyroby 22.5.2209 a spotreby (na tom som sa pobavila) 2211 🙂, ale zjavne to malo byt 2011...

berus222
13. okt 2009

ou, az ma striaslo. asi pred tyzdnom som kupila na skusku 2 vyzivy a obi2 su ovko. hmm, letia do kosa.

miskachrumka
13. okt 2009

ja si myslim ze istejsie by bolo ich vzdy vyliat do nejakej misky alebo taniera tak podavat a nie hned z poharika! 😉

evea80
autor
13. okt 2009

miskachrumka - ja to tak vacsinou robim, ale ked som vonku je to tazsie 🙂....som zvedava, ci ta potravinova sprava nieco poriesi, zatial som dostala len mail ze to posuvaju kompetentnym tu v BA...

nikollette
13. okt 2009

Evea a ako si si to všimla???
Aký velk kúsok to bol??? To si už mala nabraté na lyžičke, či ešte v poháriku, alebo tanieriku si to videla?
Viem že je to jedno, aké velké sklíčko atd, len ma to zaujíma...

evea80
autor
13. okt 2009

nikolette - no vsimla som si to na lyzicke, bol to dost velky kus, asi 0,5 cm a evidentne to bolo rovnake sklo ako to v ktorom je ta vyziva, ale nie z toho poharika ktory mam ja, ten poskodeny nie je...

nikollette
13. okt 2009

Takže už si to išla dávať malej do úst, však...
Chvala bohu, si si to všimla...

Nechcem si ani predstaviť čo sa mohlo stať, tvojej malej, alebo inému bábatku 😔

evea80
autor
13. okt 2009

ved prave, preto to chcem riesit, mozno je fakt takych poharov viac, nech ich aspon stiahnu z predajni...

dzio2
13. okt 2009

strasne preboha dnes uz je vsetko na prd uz aj to co je pre deticky chvala bohu ze si si to vsimla

miskachrumka
13. okt 2009

to už fakt netreba nicomu verit boze moj som v soku! ☹

berus222
13. okt 2009

evea, daj potom vediet, ako sa to riesi. ci s tym niekto nieco robi.

evea80
autor
15. okt 2009

No zatial sa nedeje nic, asi to pre nikoho nie je zaujimave kedze sa vlastne nikomu nic nestalo ☹

miskachrumka
15. okt 2009

ja som tiez velmi zvedava ako to dopadne! 😒

diddi
15. okt 2009

ja som si asi pred 5 rokmi kupila mrkvovo-jablkovu vyzivu,tusim vtedy este zn.Novofrukt,Nove Zamky...jedla som jedla a zrazu som sa pocas pozerania TV pozrela na lyzicku...tam nejaka supa,myslela som si,ze nieco z jablka,hodila som to do dresu,pustila vodu a to bola...fuj,este teraz mi je z toho zle....koza z mysi s crevami....no hnus....a toto kupovali mamicky pre deti...kde bola posekana hlava z tej mysi?...asi v druhej vyzive....isla som na SOI-ku,asi po mesiaci dosla odpoved-stava sa,ze vo vyrobnych halach obcas pobehuju mysi a spadnu do stroja...a novofrukt je v konkurze a krachuje....toto bola odpoved zo SOIKY....takze dobru chut s vyzivami...ja ich teda vobec nekupujem

evea80
autor
15. okt 2009

diddi - ani ja som odvtedy vyzivu nekupila, nemam odvahu.... a tiez si myslim ze dostanem podobnu odpoved, v tomto som dost skepticka...

lia
15. okt 2009

cooo??!!tak to je svinstvo 😠

icejane
15. okt 2009

ja mam este len male babo, ale ani som neuvazovala, ze nieco hotove kupim..radsej si to spravim doma sama aj ked je s tym viac roboty, ale aspon viem co drobcek zje... 🙂

nikollette
15. okt 2009

Diddi, až ma vytriaslo.... fuuuuuuj 😝 😝 😝 😝

diddi
15. okt 2009

nikollette...aj mna...utekala som vtedy hned do krcmy a hodila do seba alpsky 82% rum...a bolo mi fasa zle potom