Našla som sklo v detskej výžive OVKO

evea80
12. okt 2009

Nechcem robit ziadnu antireklamu ani kampan, ale prave som nasla kus skla v tejto detskej vyzive, az mi prislo zle ked som si predstavila co vsetko sa mohlo stat keby to zjedla moja dcera....tak aspon takto chcem upozornit ostatne mamicky aby boli opatrne... Moze to byt len nahoda, ale jedna sa predsa o vyrobok urceny detom !!!!! Ja uz fakt nicomu nerozumiem...

nikollette
15. okt 2009

diddi 😕 😕 😕 😀 😀 😀

evea80
autor
20. okt 2009

Prisla mi odpoved: vraj robili kontrolu v obchode kde som to kupila a tovar vyrobeny v ten den sa tam uz nenachadza a posielaju kontrolu aj do zavodu v Novych Zamkoch tot vse...

deborah1
20. okt 2009

Icejane,tak to aj ja uvažujem-o domácej výrobe 😉 Naši chalani majú radi výživy,ale po tom,čo som si tu prečítala,im asi kúpim radšej niečo iné 🙄 Je vôbec nejaká firma,v ktorej nemajú bordel..?🙄

najjulinka
20. okt 2009

Naša Lucinka v cukrárni (v Aide v KE) zjedla sklo primiešané do banánov v čokoláde... Prvýkrát čo mala svoje objednané a takto... 😠 😠 😠 Našťastie sa nič nestalo... Ale sklo skoro 2cm dlhé a tenké ako ihla... Prešlo jej traviacim traktom bez akéhokolvek zapichnutia... no čistý zázrak... až mi je zle ked si na to spomeniem...

nikollette
21. okt 2009

Najjulinka a ako ste na to prišli?

rozik
22. júl 2010

Už mne davala mamina Ovko a nikdy sme tam "nic" nenasli...davam ho aj mojej malej dcerke a velmi jej chuti. Je to zrejme jediny slovensky vyrobca, ktory je naozaj kvalitny a za dostupnu cenu...Neodradia ma ani taketo absurdne vyroky, mam pocit, že často neopodstatnene...

luciferova
22. júl 2010

uplne vidno tu kvalitu - mozno tam omylom pada vysokokvalitne sklo 😉

neopodstatnene? Ehm...pokym sa nic nestane tvojmu dietatu, vsakze. Kazdy podla vlastneho usudku, ale je fajn aspon vediet o rizikach. A kazdemu normalnemu je hned jasne, ze stat sa to moze aj inej znacke 😉

maggie2
22. júl 2010

@rozik že Vy ste tam nikdy nič nenašli Ti nedáva právo hovoriť že ide o absurdny alebo neopodstatnený výrok. Vo výrobe sa môže všeličo stať. Ak sa niečo také stane, treba výrobcu okamžite kontaktovať (ak samozrejme je pohár celistvý a vidno že je to z výroby) a ten má prehľad o tom ktoré šarže kam kedy išli, prípadne sa vydá varovanie spotrebiteľom cez médiá a podobne. To nie je sranda. Ani ohováranie značky. Stať sa to môže komukoľvek. Veď isto počuješ ako v poslednej dobe niektoré automobilky sťahujú svoje autá z predaja, lebo sa došlo na nebezpečné konštrukčné chyby vo výrobe? Nemôžu to tajiť.

juliagregor
22. júl 2010

kontaktovať výrobcu, aby mohol stiahnuť celú šaržu z obehu a Krajskú alebo Regionálnu veterinárnu správu, ktorá má tieto podniky pod kontrolou....čím vyššie tým lepšie...
ked dodržujú pravidlá a pracovné postupy, nemôže sa stať, aby z fabriky vyšiel takýto výrobok...ked odíde, tak tam majú bordel...

lucinka02
27. júl 2010

Tiez mam pocit, ze niekto nieco povedal a vzapeti na to retazova reakcia...ale kazdopadne, vzdy ked sa jedna o deti je to o to haklivejsia tema....Tiez by som radsej verila vlastnemu usudku, ale ked toto citam (hlavne o tej mysi), nechce sa mi verit, kde to zijeme a co sme to za ludia... Takisto som vyrastala na detskej vyzive. Mama sa snazila aj o vlasnte vytvory. Doteraz si kupujem ovko a nikdy som to nebrala len ako zalezitost pre deti, kedze je moja oblubena.....