• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nebezpečná detská výživa Babylove z DM

27. júla 2010 
no co sa tyka ovka tak my ich kupujeme.skusali sme aj hipp,maly ich vobec nechcel a tiez hami,tie zjedol ale ovko mu chudi najviac
10. apr 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cerkis-ty este mixujes?
10. apr 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dost choré je to s tými výživami ovko ktoré stahovali z trhu mi zasa ovko nekupujeme vobec skor hipp a nesladený hamanek ale ovko su moc sladké a ešte po tejto kauze urcite nie.. :confounded: :confounded:
29. máj 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Ja napriklad byvam na vidieku - zahrada, no teraz v takom obdobi, ked este nic nie je - v tomto smere je mi to na figu, takze aj tak sa nevyhnem kupovanym veciam. Takze nie je to az take jednoznacne - ako tu pisali niektore babenky, ze len domaca strava....
ja som tiez zacala s prikrmamy - dost tu diskutujete o tom co je zdrave, a to ci ono je horsie...pripravovat stravu doma - pokial mate plnu zahradu stromov, a vlastny sklennik - snad je to o nieco zdravsie, kupovane potraviny a hlavne zelenina - ovocie - milion krat striekane...takze v tomto pripade su aj zdravsie klasicke vyzivy...a ked k tomu este pridame bio - snad nejaka istota ze je to zdrave. Aj ked som minule jedla vyzivu ja a z ust som si vybrala malicke sklo, a pritom z poharika nebolo ani odstiepene - jednoducho to bolo vo vyzive...

Inac ked kupujete vyzivy - a citate obsah - naco sa zameriavate,, co je dobre si vsimat?
30. máj 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka1smejka nemixujem to som už dávnejšie písala vtedy som to tak na hrubo mixovala, teraz mi malý zje aj kúsky v pohode, ale poznám také detičky čo im ešte aj po roku mixujú lebo kúsky vypľúvajú :slight_smile: ako vravím nie je to náš prípad
30. máj 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ja takisto neodcudzujem cerstve mamicky, ktore si nakupia vyzivy do zasoby a vyuziju napriklad na vyletoch alebo tak... Ved ked nemaju v meste zahradku a dovazane ovocie, zelenina su aj tak chemicky upravovane, ani sa necudujem. Zato suroviny, ktore su pouzivane pre vyrobu detskych vyziv podliehaju prisnym kriteriam a mali by byt kontrolovane uz pocas rastu (www.ovko.sk) Clovek je jednak zmateny z toho vsetkeho co sa uvadza a nevie, kde je vlastne pravda. Ja som zase citala, ze domace detske vyzivy mozu ublizit....
27. júl 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok