Nechce jesť príkrmy, vždy začne plakať

arabeska
11. mar 2008

ahojte maminky🙂
nasho branka mi kazal lekar pred mesiacom a pol zacat prikrmovat ,je sice plne dojceny ale uz vtedy mal skoro 8 kg a xcel jest kazdu hodinku a niekedy aj castejsie.
tak sme teda zacali zo zaciatku to bolo celkom ok,ale potom to zacalo ist dolu vodou a teraz sme uz v stadiu ze mi zje max 2 mini lyzicky a spusti plac ☹
stretli ste sa s tym niekto?co vam pomohlo?stale ho dojcim a xce jest skoro stale 😔
dakujem za kazdu radu🙂
ak tu uz podobna tema je tak sa ospravedlnujem ale nic som nenasla

arabeska
autor
17. okt 2015

@zuzkazarka musela som prestat kojit, 15mesiacov bol vylucne kojeny a nic ine sme do neho nedostali. Dva dni bolo peklo, ale potom uz sa rozjedol. Ale tvoja je este malicka, urcite sa coskoro rozpapa 🙂
Ja som ku koncu kojila kazdych 20minut a to uz bolo na zblaznenie, u nas bola jedina moznost a to odstavit. @niagara11

zuzkazarka
17. okt 2015

@niagara11 Ked som začala prikrmovať spavala pekne až do rána, mám doma hladošku, baculku 🙂 teraz sa budí hladná, no a váha samozrejme stojí..

andrea_269
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
buttergirl
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrea_269
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evittam
27. dec 2015

@andrea_269 Neviem, ale moja skúsenosť je že to kupované mi deti vôbec nechceli - a keď som to ochutnala ani som sa nedivila. A ak prestaneš kojiť napríklad okolo 8 mesiaca chceš už dávať normálne kravské mlieko? Skús dávať aj kaše napríklad....A k tým príkrmom skús spraviť napríklad mrkva+zemiak+brokolica+kuracie (telacie,morčacie) mäsko a ochutiť - ja som dávala petržlenovú vňať, rascu a štipinku soli....namiesto mäsa môžeš dať aj vaječný žĺtok. Držím pršteky-neboj rozpapá sa. 😉

cypercanka1
14. jún 2018

@petrulla varena musí byť mrkva

mirien22
14. jún 2018

Mne pomáha spievanie. Keď som spievala, tak aj jeden a aj druhý papali pekne. Keď idu zúbky, tak môže menej papať a viac chcieť mliecko, ale to časom odznie 🙂