Nechce nový cumel na fľaši. Čo s tým?

luciarisko
14. nov 2009

Ahojte chcem vas poprosit o radu, doteraz ked som vymenila cumel na flasi sme nemali ziadny problem, ale teraz sa mi nechce napit z noveho len zo stareho, akonahle mu dam flasku kde je novy dudel, nechce sa napit, ked ide spat pije caj, ak mu nedam flasu so starym dudlom place ale strasne nic nepomaha, uz som skusala aj v noci, ze to nebude tak vnimat, ale hned zisti ze to nie je ten jeho zahodi flasu. na tom starom dudli su uz take usadeniny z caju, ze sa to neda dat z tade dole tak sa mu to snazim kazdy den vyvarat aspon, kym pridem na to ako to vyriesit.dakujem

edita84
14. nov 2009

Ahoj skús mu kúpiť novú fľašku a možno sa mu to zapáči alebo nový dudel ponor na pár hodín do čaju aby prevzal tú chuť. a aký dudel má na fľaši silikonový alebo kaučukový?

e.vacka
14. nov 2009

Ahoj, skús mu ten cumel ponukať, kým si nezvykne, len si zvykol na stary vycumlaný cumlík....stalo sa to aj nam, ale malá si zvykla na cumel hneď. Možno by som skúsila mu dať do flaše niečo dobré aby sa aspoň pricucol...

luciarisko
autor
14. nov 2009

edita 84, mame kaucukovy dudel, chicco, skusim to ponorit do toho caju, uvidim, uz ma to hneva lebo uz sa tam aj plesen alebo co zacina tvorit☹bojim sa aby mu to neuskodilo, ale vyvaram to.
e.vacka skusim mu dam dat nejaky dzus, ale on ma rad iba caj, my sme tiez doteraz nemali problem, to len teraz.
dakujem vam za rady baby 🙂

edita84
14. nov 2009

alebo skús kúpiť čistiaci roztok od chicco a s tým ho čistiť

lulu9282
11. máj 2010

ahojte, ja mám podobný problém, malý nechce nový cumel...starý sa mu už rozpadáva, kúpili sme 4 nové rôzne cumle ale ani jeden nedá ani len do pusy....úplná katastrofa, už keď ho len vidí začne sa jedovať...skúsila som mu dať naň aj niečo sladké-to zlýzal a zase vyplul...zaspí až od plaču...len sa bojím že si nezvykne a pritom dostatok tekutiny potrebuje...ak by ste vedeli o nejakej možnosti ako ho donútiť, budem rada...ďakujem