Nechuť do jedla v škôlke

azurova99
9. nov 2021

Ahoje, moja dcera zacala chodit do skolky po dvoch tyzdnoch, vcera v skolke nejedla a ucitelka mi povedala ze ked jej davali jest ju az nadvihovalo pravdepodobne zo stresu, nechce chodit do skolky respektive od septembra bola asi 8 dni potom 5 tyzdnov chora potom 3 dni chytila crevnu virozu, čo dovtedy nikdy nemala, neviem co robit ci ju radsej nedavat do skolky alebo to treba len cas

anjelicek26
9. nov 2021

Tak pri tak dlhych rozostupoch v chodeni je to zakazdym ako ucit to dieta chodit tam nanovo... nemyslim, ze nieco ziskas, ked ju tam davat nebudes, ale na zaciatok (ak si ty doma a mas tu moznost) sa mozes dohodnut na 2 dni v tyzdni, alebo len na doobedie (vybrat pred obedom, obijdete to jedenie)...ale kolektiv v tom veku uz dietatu velmi prospeje a imunita sa potrebuje trosku zabehnut a stretnut aj nove virusy...

nikpa
9. nov 2021

@azurova99 tým že ju teraz prestanes dávať do škôlky nič nevyriešis len si to presuniete o niečo neskôr, pretože sa tam bude musieť ako predškolácka vrátiť. Takže ak ste už začali bojovať, zotrvajte. My máme to isté od septembra, ja len počítam mesiace do jari a dúfam, že aspoň potom sa to zlepší a na ďalšiu jeseň bude imunita o niečo silnejšia. Lebo aj tu vidíš tie témy, že každá čo má doma škôlkara, prežíva to istá, teda drvivá väčšina...