Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Od akého veku ste začali dávať dieťaťu tuhú stravu?

kamanima
5. nov 2014

Piškóty,chrumky, kôrky a podobne.

evka_evka
5. nov 2014

Odkedy jej išiel prvý zubok.u nás tak od 6teho mesiaca.ale prvé príkrmy už od 5teho.

tajka1986
5. nov 2014

Prve prikrmy od 4.mes.,roztek,piskoty od 5.mes. 🙂

lucy125
5. nov 2014

Od 6-7 mes. bola tuha strava,ale prikrmy od 4-5.mes. kedže sme boli nekojení.

safranca15
5. nov 2014

Zacala som v 4 mes piskotyva atd v 5mes a to zub nam vysiel prvy v 7mes

kacena4
5. nov 2014

no my mame 11 a ani jeden zub ale zbasti vsetko co nezbasti jeho, t.j. papame takmer vsetko na jeho vek co nepohryzje rozpusti slinkami 😀

kazunomiya
5. nov 2014

Hned, ked javil zaujem o jedlo, myslim, ze mal okolo 5 mes., kusky jablka, zeleniny, chlebika, ale vtedy to este len tak zuzlal. Inak od zaciatku prikrmovania - v 6 mesiacoch - papa kusy jablka, chlebik, chrumky, a v pohode. Postupne mu to ide coraz lepsie. Piskoty nedavam, lebo su sladene. Ale ked si vyzobre, dostane aj z takeho, napr. z vianocky. teraz odmieta kasickove prikrmy, lebo mu idu zuby, tak sme len na tychto chrumkacich potravinach a mojom mlieku.

tereza841
5. nov 2014

od prvých dvoch zúbkov :D 8 mes. a už schaluje všetko čo pred nou neutečie :D a ma 11mes. okrem čokolady lebo je potom ako muchotrávka

brady1
5. nov 2014

@kamanima ja od 6. mes. a prvy zubok nam vyšiel až 1.roku

zuznaa
6. nov 2014

5.5 mesiaca, ryzova kasa, jablko, hruska, banan, marhula, zeleninky (tekvica, hrasok, zemiak,mrkva) .....neskor masko (kura, ryba, telacina...). Korka od chlebika na zuvanie tak 7-8 mes. Ja som piskoty a chrumky odmietla davat, aj ked ma doktorka tlacila. Ziadna vyzivova hodnota, podla mna.

qtinka46
6. nov 2014

zhruba okolo 7-8 mesiaca.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli