Od ktorého mesiaca môže dieťa papať krupicu s grankom?

smajluska
13. sep 2020

Mamičky, chcem sa Vás opýtať, od koľkých mesiacov papali Vaše bábätká klasickú krupicu s grankom? A odkedy ste davali do mlieka na prichutenie aj granko? Ďakujem.

pininka1
13. sep 2020

@smajluska od roka a podla toho ako to znasali.

lauren8m
13. sep 2020

@smajluska u nas granko dcera este nepozna. To ma skoro 2 roky. Na krupicu davam maslo, skoricu a javorovy sirup. Zato ja si dam viac granka ako kase, ked ju po nej dojedam 🤣

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
selest
13. sep 2020

Tak od dvoch rokov ale to granko len trosicku

kika831
13. sep 2020

@smajluska klasicku krupicu asi od 1,5 roka, ale len s medom a troska skorice. Granko som mu prvykrat dala az okolo 3 roka. Aj to len do mlieka.

hettinka
13. sep 2020

@smajluska od 3 rokov granko.

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smitjan
13. sep 2020

U nas sa je krupica len s maslom, bez granka, takze to bez starosti a cca od rocika 🙂

nikpa
13. sep 2020

@smajluska granko som synovi vytiahla asi pred mesiacom, ma 2r 9m. Podľa mňa pre deti úplna zbytočnosť. No keďže chce kašu na raňajky každý deň tak som mu to chcela pozmenit, chyba. Teraz z vrchu vyžerie granko a pýta ,,mama ešte posyp,, 🙄😀

selest
13. sep 2020

@nikpa ano to su presne tie male velke chyby ktore robime s dobrym umyslom, vsak trosku chcem dietatku dopriat. A potom zacne pytat viac a viac a nakoniec nic poriadne nechce papat a je to potom velmi tazke napravit. A pritom ked neochutna tak nevie a v pohode spapka tu kasicku aj zdravsiu nez krupicu a aj bez granka 😊

ciernysokol
13. sep 2020

A granko je ozaj take zle? Som nevedela. Preco? Maly si ho do kase pyta kazdy den uz roky, tak nema sa davat?

janulik2008
13. sep 2020

malá má 5 a krupica jej nechutí takže tak ale mlieko s Grankom je rituál 😀😀😀

ivangeline
14. sep 2020

Granko nedávam. Krupina od nejakých 11m? Najprv s vodou,potom pol na pol a nakoniec s mliekom a maslom a medom. :D