Od ktorého mesiaca môžem dať malému BB puding?

littlebaby
21. jan 2012

Mame 9 a pol mesiaca a chcela by som malemu urobit BB puding do jeho dojceneckeho mlieka , mate skusenost ?

vierkasteffi
21. jan 2012

ja davam zlaty klas zatial robim ho tak ze ho uvarim vo vode a potom pridam par odmeriek UM, uz by som vyskusala aj s inou prichutou ale neviem aky by uz mohol ...

ikke
21. jan 2012

@littlebaby precitaj si, z coho je BB puding zlozeny. naozaj si myslis, ze take male dieta potrebuje kakao a keksovu mucku zlozenu z bohviecoho? (a to nemam doma krabicu z pudingu, tak neviem, ci tam nie su este dalsie "lahodky")
to uz skor ten Zlaty klas, ale tam su zas farbiva a aromy
ani jedno nie je idealne, otazka je, ci taketo male dieta naozaj potrebuje puding? co mu to da?
😖

fialkaa
21. jan 2012

@littlebaby rozmysli si to. v pudingu dietatku nedas nic, co mu prospeje. iba farbiva, cukor a ecka. radsej by som dala kvalitny jogurt, alebo nejaku ryzovu alebo obilninovu kasu (podla toho, ako ste na tom s lepkom).

kiwi82
21. jan 2012

My sme začali dávať po roku. ale riadne do kravského mliečka. podľa mňa je puding dobrá vec. mlieko je zdravé a keď ho dieťatko inak nevypije tak aspoň takto v pudingu. my dávame Bebe alebo vanilkový puding. s piškotkami a ovocím najčastejšie čučoriedky a banán.

annalena
21. jan 2012

minuly mesiac ho mala mala 1x ... u babky 😀 niezeby som bola nejaky striktny odporca, ale mala fici na bielych jogurtoch a obilninovych kasach, nesladenych, neochutenych, podla mna otras chut 😝 , ale ona si ich vyslovene pyta, tak co jej nedam 😀
ako ten puding zjedla, babka bola stastna jak blcha... ale malej ked sa aj obcas teraz opytam, ci nechce pudincek, tak skoro vzdy povie nie, kasu 😉 😀