Od ktorého mesiaca môžu kojené deti kašičky?

Kedy ste zacali davat kasicky kojenym detom?
jul11
15. okt 2013
@makovv83 ahoj,zalezi od toho,ci dietatko pekne pribera a ci uz pripadne zqcina prejavovat zqujem o jedlo.hovori sq,se kojene dieta zqcina s prikrmami okolo 6mesiacov.ale je to individualne,niektore od piatich a niektore az od osmich.ak diwta zacinavprejavovat zaujem o stravu rodicov,vie s podporou sediet a dalsi znak som zabudla,moze sq zacqt a samozrejme,ked mu uz mliecko nestaci.my sme zaci v 4mesiacoch,bola aj dokrmovana UM, a hlados,ale kym sa ako tak rozjedla,tak presli 2mesiace
darina1952
15. okt 2013
@makovv83 ja som začala u dojčeného syna cca po 6.mesiaci - viac bol hladný a dojčenie večer sme doplnili o kašičku, najprv som kúila tú pre deti od.4.mesiaca - bez príchute takú základnú aby zistil ako to chutí a zvykol si, potom sme postupne prešli na ďalšie chute 🙂
makovv83autor
16. okt 2013
nas maly cez den v pohode, ale v noci uz nepapa 1x, ako kedysi, ale 3x, tak neviem ci zacat s kasickou na noc alebo este cakat, ma akurat 5m.
bulinka27
16. okt 2013
Ahojte,tie kasicky ste davali mliecne alebo nemliecne? Mala ma 5mesiacov,je to hlados a javi velky zaujem o jedlo. Dakujem
pe
16. okt 2013
ja som davala synovi uz od 4. mesiacov, tie, co boli vhodne pre jeho vek, dostat uz take od 4., ale vyberala som mu nemliecne radsej, co sa len s vodou rozrabali, tiez bol strasny hlados...
luciita
17. okt 2013
ja som zacala od 5 mesiaca. Maly mal strasny zaujem o jedlo, pekne s podporou sedkal tak som skusala. Spapa vsetky kombinacie zeleniny a ovocia, rano mu davam ovsenu kasu s ovocnym pyre, na obed zeleninku a na veceru tiez. Dnes som mu uz uvarila aj kusok kuriatka so zeleninou. Netreba sa toho bat 🙂. Ianc pozor s tymi ryzovym kasami lebo dost zapekaju. A este som chcela povedat ze mu vystriekam moje mlieko do tych kasieciek a ked dopapa tak mu este ponuknem prsnik.

Začni písať odpoveď...

Odošli