Odkedy je vhodné prikrmovať s mäsom?

kamiletka
25. feb 2009

Ahojte, prosim napiste mi vasu skusenost, ake potraviny mozu upchavat moje dietatko, mne sa zda ze

kamiletka
autor
25. feb 2009

mne sa zda ze masko - kuracie aj morcacie je upchava --- mala ma 7 mesiacov, je to mozne?

zitaje
25. feb 2009

Masko sa oficialne pridava pomerne skoro, napr. v 7. mes., ale ked nebudes davat, nic sa nestane, bez masa sa zaobide este nejaky cas. Ale ak mate problem so zapchou, pridam skusenost: u nas nepomohlo absolutne nic, ani slivky, ani ovsena kasa (jasne ze nie v 7. mes, ale neskor), proste nic, jedine probiotika. Na tych ficime stale. 😉
Este jej velmi zle robili kadejake chrumky (samo, bez soli a cukru), to sa nevedela vykakat uz vobec. Zapeka vraj aj cvikla, ryza (?), dokonca som citala aj take, ze struhane jablko, no ale moju dceru zapeka komplet vsetko, co nie je materske mlieko...

martina46
26. feb 2009

Aj my máme dobrú skúsenosť s probiotikami, odporúčam!!!
Malá po nich začala kakat pravidelne kazdy deň, dokonca vždy v rovnakom čase 🙂
Teraz som vysadila a je to poznať, niekedy kaká obdeň a nikdy neviem, kedy to bude.

stvura
26. feb 2009

Toto mi je zname. Odkedy sme zacali jest sa malemu komplet zmenila stolica, kaka mi uz iba raz za 3 dni a niiekedy ma problem s kakanim.
Na redsiu stolicu mi zabrala cukina, ovocne vyzivky a redsie polievocky. A vela, vela ponukat pit i ked ani moj maly mi este pit velmi nechce.

adriana84
26. feb 2009

ja na dobru stolicu odporucam ovsene vlocky.my ich papame kazdy den a chvalabohu este sme zapchu nemali.taktiez hruska moze pomoct pri zapche.

jannicka
26. feb 2009

po masa sa meni stolica je tuha. ale zapeka aj ryza a hlave mrkva, kym sa to upravi to trva. aj my sme tym presli a teraz sme ok. nam pomohli kvapky bio gaia stacilo ich uzivat kratko skus pridat olej do jedla, lanove semiacka, ked struhas jabko pristruhaj trosku supky....