Odmieta fľašku. Pijú vaše bábätká z hrnčeka?

martina46
11. júl 2008

by ma to zaujimalo. z hrnceka, co samo tecie.

kukulik30
18. júl 2008

denisocka, Samko tiez zo zaciatku nechapal, ako pouzit flasku, ale z poharika tiez nechcel.....chcela som mu davat cajik.....este som dojcila , tak som mu tekutiny ponukala vo forme mlieka z didinkyale , ale popritom stale som mu ponukala cajik z flase a nakoniec pochopil ten system a zacal pekne tahat a tahame z flase doteraz caj, aj mlieko / kedze od didi sa odstavil ako rocny/..uz by som rada presla na pohar, ale dajako sa nam nedari 😒

blumka
19. júl 2008

no tak ja som asi vyriesila pitie cajiku alebo vody 😉 ....nechce ani z flase ani zo ziadneho poharika, len z normalneho pohara...tak pijeme tak 😀 ...ona vidi nas ako pijeme a jeme a strasne sa jej to paci, sice vela jej vytecie von, co nestiha prehltnut ale aspon nieco pije.

katia7
20. júl 2008

hubka ten hrncek od pol roka ma makky naustok a ten od roka taky tvrdy z umelej hmoty podla mna ti skor staci ten od pol roka ja som ten dalsi uz nekupovala.tie naustky sa daju dokupit zvlast ale cenovo nic moc,su balene vzdy po dva co je podla mna zbytocne a stoji to dalsich 180 korun 😒

hubka
20. júl 2008

Katia diky, lebo aj kamoska tuto dilemu riesila, ale jej maly ma uz 11 mes..myslis, ze tie klasicke su lepsie ako od Aventu??Nemam este na pohar pockat, radia mi skor po roku a tak