Odmietanie umelého mlieka počas bdenia

jahody11
15. feb 2013

baby, ja mam ten problem, ze mala , ked je hore nechce jest aj ked je hladna ako vlk, stiahne tak 50ml a zacne vypluvat, nadvihovat ju a tak.. ale ked je v polospanku nema problem, vypije cca 120 potom zaspi a uz ju nezobudim nijakym sposobom, uz neviem ako ju mam motivovat, skusala som aj rozne flase...pije kazde 3 hodky cca 110 co si myslim, ze je malo, skusit ju nechat dlhsie bez jedla??

jahody11
autor
15. feb 2013

Nik mi nevie poradit ?? ☹

zivika
15. feb 2013

@jahody11 nerozumiem tvojmu prispevku, lebo najskor pises, ze nechce jest, aj ked je velmi hladna, tak vypije len 50ml...a potom napises, ze kazde tri hodiny vypije 110ml...tak ako to vlastne je?
ak vypije kazde tri hodiny 110ml, nie je to malo a ak normalne prospieva, nie je dovod k obavam 🙂
ak vypije len 50ml a zacne vypluvat, bud jej jednoducho toto mlieko nechuti, skus zmenit znacku...alebo moze mat reflux a mliecko sa jej vracia naspat...

jahody11
autor
15. feb 2013

@zivika mylim, ze zje 50ml a zvysok do 110 v polospanku, musim ju uhojdat a potom bez problemov dopapa zvysok a zacala to robit len od min. vikendu, doteraz jedla v pohode...

zivika
15. feb 2013

ach, nenavidim, ked pisem prispevok jak krava a potom mi ho sem nevlozi 😠 😠 😠 tak aby som zacala odznova 😠

jahody11 mozes skusit vymenit to mlieko, my sme takto menili beby za nutrilon, nutrilon za sunar a sunar za hami...vzdy som menila, ked maly zacal odmietat flasu a vzdy to pomohlo...tiez mozes vyskusat vymenit cumel na flasi, za taky s vacsim, alebo mensim prietokom, lebo moze jej to tiect pomaly a nebavi ju to tahat, alebo naopak jej to tecie rychlo a nestiha prehltat...a mozno sa jej zacinaju pomaly tlacit zubky, nam drobec vzdy pri novom zube horsie papal...

jahody11
autor
15. feb 2013

@zivika a nie je na zuby skoro? starsia mala prvy zubok v 8-mom mesiaci... teraz skusam menit dudle... a asi ked to nepomoze, kupim ine mlicko, a moze sa takto striedat mlieko???

zivika
15. feb 2013

@jahody11 nemyslim, ze je skoro...on sa ten zubok moze formovat pod dasienko a vyrast moze kludne az za par mesiacov, takze ju to moze par dni hnevat, potom sa to ukludni a za nejaky cas znova...ono tie zubky potrbuju cas, kym sa prederu cez dasienko...a s tym mlieckom, ved to nebudes menit zase denne, takze je to ok, ja som menila prve v 3. mesiaci, druhe okolo pol roka a tretie az v roku a pol, takze by som to nebrala ako striedanie 🙂 detickam sa chute menia, nemusi im chutit stale to iste...

jahody11
autor
15. feb 2013

@zivika no uvidim, zatial jej ho necham, v pondelok ideme k dr. na vytery tak sa s nim poradim co a ako, ci zmenit ci vytrvat a byt trpezliva, mozno je to fakt prechodne, nechcem jej ublizit takou hlupostou ako je striedanie mlieka...

zivika
15. feb 2013

@jahody11 ok, ved je to na tebe...

jahody11
autor
15. feb 2013

@zivika a ak nebude vediet, tak zmenim 😀 nas dr. je trocha zvlastny... stary ale na choroby super odbornik, zachranil malej zivot... ma tazku srdcovu vadu a zistil to az on.. ani v brusku ani v porodnici az on... v poradni v 4 tyzdni...

zivika
15. feb 2013

@jahody11 on tie mlieka su +/- skoro to iste, len kazdy vyrobca si tam da jednu vec navyse a uz je z toho super ine najlepsie mlieko 😀 takze ja si myslim, ze zmenou mlieka dietatku nemas ako ublizit...ale pre pokoj na dusi sa porat s dr 😉

ktore
15. feb 2013

@jahody11 ja som mala takyto problem.so starsou dcerkou.najprv papala a potom mi zacala odmietat a iba tak v spanku mi jedla.potom to bolo tak ze plakavala pri papani.stolicu mala hladovu zelenu ako kačka.dostala proti akoze hnacke ryzovy odvar.to mi stiahla chudatko cele naraz za par minut.od hladu.potom sme zase dali mlieko a zase nic iba plac.malinka mi mala alergiu na mliecko........ ☹ ☹ ☹ ☹ a doktorka jej davala furt proti hnacke volaco a mne furt vravela ironicky ze neviem kedy je hladna naco jej davam.a chudatku len tak skrkalo v brusku.

ktore
15. feb 2013

@jahody11 ak by som menila mlieko tak neviem ake pije ale menila by som ihned na HA.ak to este dacomu zabrani.ale ak je tam uz alergia tak by som kupila dajake bez laktozy a rozsiepenou mliecnou bielkovinou.neviem teraz ake su to mlieka.ale urcite by som nemenila na obycajne ale ale by som dala to HA.kym by sa neprislo veci na koren.

jahody11
autor
15. feb 2013

@ktore pije nutrilon, v rodine absolutne nik nie je alergik... uvidim v pondelok, nasa ma normalnu, zltu stolicu...poobede vypila 75 a zvysok po hodinke..., uvidime zajtra.. mozno ju ja nutim pit vela... donedavna bola aj kojena a teraz uz len um

ktore
5. apr 2013

@jahody11 ahojko tak ako pokracujete z mlieckom?