Odporučíte mi najlepší pohárik s náustkom?

dazdovka
23. jan 2014

Stratili sme náš najobľúbenejší pohárik s náustkom ☹ ☹ a neviem aká to bola značka ☹ neviem ho nikde nájsť, bol úplne super.
Mal dvojité dno, plastový bez BPA, náustok bol tiež z plastu, ale pevného (viaceré poháre/fľašky/termosky na nápoje sa nám pri páde na zem poškodili, tento prežil kadejaké nehody a nič sa nestalo), zvnútra mal takú silikónovú poistku proti pretekaniu. Dostali sme ho od priateľov, ktorí si už vôbec nepamätajú odkiaľ ho mali (pravdepodobne z USA) a netušia čo to bolo za značku, lebo kadejakého náradia na obsluhu dieťaťa mali, ktoré nám posunuli a nič viac k tomu nevedia povedať...
Som z toho rozhodená, musíme kupovať nový.
Poraďte mi nejaký podobný prosím. Ďakujem vopred 🙂

zuzik307
23. jan 2014

@dazdovka nie nahodou niektory Tommee Tippee? http://www.tommeetippee.co.uk/department/cups/

barbora59
23. jan 2014

ak mas niaku foto kde mas tu flasu priloz mozno ti niekto poradi.iinak ja som malemu tiez nakupila flase playtex s naustkom v usa su super

barbora59
23. jan 2014
barbora59
23. jan 2014

avent su tiez super

dazdovka
autor
23. jan 2014

Dik baby ste perfektne, toto potrebujem, nastartovat sa odporucaniami na nieco podobne 🙂
@zuzik307 pozerala som po nich, mate niektory? Maju bezpecnostny kryt proti pretekaniu? Lebo nasa krpata s tym poharom mixluje ked pije... Kde kupim, na nete?

@barbora59 tieto vypadaju paradne, uuuuzasne, take podobne nieco to bolo, to su z USA? U nas ich nezozeniem?
z avent mam blok trosku, v recenziach pisu ze netecuce pohariky vlastne tecu

kikuleenka
23. jan 2014

@dazdovka ano, avent kvapkaju, a dost teda...

barbora59
23. jan 2014

ano z usa tam to predavaju v potravinach za par dolarov🙂netecu ani kvapka . ano avent mi vzdy zacal tiect..u nas tieto asi nie, neviem ja mu vzdy kupim ked sme tam.je to znacka playtex.

barbora59
23. jan 2014

nalavo je z hrackarstva tiez netiekla ale naj je ta s nemom..

dazdovka
autor
23. jan 2014

@barbora59 prave pozeram, ze ten nas bol urcite playtex nejaky starsi typ.. No teda, tak uz len vyspekulovat ako ho zohnat 🙂

zuzik307
23. jan 2014

@dazdovka mame ten Active Sipper, nema taky klasicky naustok, ale otvor na obvode flase...tiez ma dve steny, netecie...som max spokojna 🙂 na nete kupis, najlacnejsie na MMB...

dazdovka
autor
23. jan 2014

Juuuj dievky @barbora59 @kikuleenka @zuzik307 dik za rady, uz som zohnala cloveka co nam kupi ten Playtex, tesim sa a este raz dik za reakcie 🙂
Pekny vecer vsetkym 🙂

sense
23. jan 2014

my mame Avent a netecie, ....a este mame Bibi a Nuby, ale s Aventom som najspokojnejsia....co sa Aventu tyka vo vnutri je take gumenne koliecko kt. treba otocit aby pustalo menej vody a tym padom nepreteka....

lulistek
23. jan 2014

@dazdovka my sme dostali z Tupperwaru a je super -taketo -> http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=16123721&tab=0