Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Omylom daná kašička

motylicek123
26. okt 2012

ahojte baby, mala bola na strazeni a omylom sa jej dala kasicka nestle stracciatella, ktora je od 8 mesiaca, a moja mala ma 7 mesiacov a tyzden, chcem sa poradit moze sa nieco stat ci nie ??som hrozna :( ze take veci neustrazim :(

anjelicek26
26. okt 2012

@motylicek123 kvoli jednemu razu sa nic nestane. Neumrie na to,len jej to uz nedavaj... prichut striacatella,co uz nevymyslia xixi

usiko
26. okt 2012

@motylicek123 no v prvom rade pri nazve stracciatela mi napada smotana a kakao, takze ak ta kasa ma v ingredienciach kakao, alebo granko, tak samozrejme nie je vhodna ani pre dieta od 8 mesiaca, ale od 3 rokov....treba si pozriet zlozenie....ale k tvojej otazke: nie , nic sa jej nestane....

motylicek123
autor
26. okt 2012

@anjelicek26 no ved to ja som sa hned zlakla ked som videla krabicku.......

simca06022011
26. okt 2012

@usiko pokial viem kakao je vhodne uz od 1 roka, cokolada az od 3 rokov, takze by som taku tragediu z toho nerobila. A videla som napr. kakaove piskoty plasomon a tie su este od skorsieho veku. Urcite sa malemu nic nestane, pokym to nebude teraz jest pravidelne.

lenka268
26. okt 2012

Ahoj, urcite sa jej nic nestane neboj, horsie veci som tu na MK citala co niektore davaju detom, a ty za to nemozes nebola si tam. Treba dat pozor resp. poucit toho kto ju ma co je ma dat papat. 😉

henrietag
26. okt 2012

ahoj jasne ze nic :D nemas sa coho bat 🙂

emkab
26. okt 2012

Urcite sa jej nic nestane 😉 ....a nie, nie si hrozna, aj ta najlepsia mama na svete je len clovek😉

palinkovamaminka
26. okt 2012

😀 Keby zjedla lepidlo, tak to by bol pruser. Mesiace na kasickach su len orientacne, ako vsetky tabulky 😉

usiko
26. okt 2012

@simca06022011 vies zle, kakao, nie mlieko s grankom, nie je vhodne od jedneho roka, ak ano, prosim ta hod hodnoverny link na potvrdenie...pretoze ako ja viem, tak nie je od jedneho roka...a to, ze predavaju susienky s neviem cim, neznamena nic ine, len to, ze vyrobca vyrobi a preda aj hovienko, pokial to vie dobre spropagovat a narod mu to zerie.....a kupi, ze ano,....

simca06022011
26. okt 2012

@usiko granko nie je kakao... a som si na 99% ista ze sa moze, ale tato tema nebola na tuto otazku otvorena🙂

jarka101
26. okt 2012

@motylicek123 Asi budem za hroznu matku, ale ja som tuto kasu dala 2 krat malemu ked mal 7mesiacov a 1 týzden, proste on žiadne kaše nechce a už som bola zúfalá, lebo ani mliečko nechce veľmi piť. A nic mu nebolo, je to len ťažšie na žalúdok a možno obličky sa trošku viac potrápia, ale to by si jej musela dávať nevhodnú stravu denne, nic sa neboj 🙂 🙂 🙂

broonislava
26. okt 2012

@motylicek123 Ahoj. Netráp sa. Mne sa stal podobný prúser, varila som dvom starším deťom krupicovú kašu z normálneho mlieka, posypala grankom a naservírovala som ju aj mojej dcére, ktorá mala vtedy 8 mesiacov. Neprotestovala, zjedla za malú mištičku, na druhý den troška viac poprdkávala, aj som mala pocit, že ju troška bruško pobolieva, keď som si to uvedomila, čo som vyviedla, skoro som sa vyfackala, ale malá má teraz 21 mesiacov a nijako ju to nepostihlo. Ale odvtedy si dávam bacha na to, čo jej dám.

sendy182
26. okt 2012

@motylicek123 a chutila jej? ....neboj nič by sa jej nestalo.............jedine ak by na neakú zložku v nej bola alergická........si starostlivá mamina........... 🙂

motylicek123
autor
27. okt 2012

Ahojte baby tak mala z toho bola uplne v pohode dokonca mi prespala celu noc vtedy,vyhadzana nebola takze alergia nieje zatial.,,brusko ju nebolelo tiez

lussy23
27. okt 2012

@motylicek123 netrápte sa, také veci a aj oveľa horšie sa stávajú. dokonca som čítala, že akási dala 3mesačnému pribináčik a to je podľa mňa stokrát horšie.

luciferkax
27. okt 2012

Ak ju nebolí bruško a nevyhádzala sa, tak je to OK, viac jej tú kašičku už nedávaj 🙂 my sme raz obedovali, drobec sedel v stoličke, krmila som jeho zeleninovým jedlom, krmila som seba gulášom a staršiemu synovi som tiež občas za lyžicu gulášu dala. O chvílu príde manžel domov, pozerá, to čo to tak samko žuje:(6 a pol mesiaca), pozrem na neho, a on celá brada od gulášu, v ústach tvrdé maso, až potom som si uvedomila, že mám taniere zle položené, starší jedol zeleninové pyré a menší pol taniera gulášu... síce bol taký nervoznejší, asi mu bolo ťažko, do večera bol OK🙂

motylicek123
autor
28. okt 2012

@luciferkax nebolo jej nic veru, a chutil mu ??

luciferkax
28. okt 2012

@motylicek123 chutil,a ako! potom mi dlho nechcel jesť nesolené 🙂

motylicek123
autor
28. okt 2012

@luciferkax no pekne teda aj malej zevraj ta kasa chutila, ze ju zjedla celu misku co mi ked jej ja robim tak tolko nikdy nezje....

luciferkax
28. okt 2012

@motylicek123 zakázané chutí najlepšie, nevieš? 🙂

motylicek123
autor
28. okt 2012

@luciferkax tak tak 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli